Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Зареждане на Сони Експерия Зет 3 Компакт
#1

Колеги,въпроса ми е следния.Когато се здобих с Сони Зет 3 Компакт,и когато го пусках да се зарежда,ми показваше колко минути,или часове ми остават докато се зареди напълно.След първата ми актуализация до колкото си спомням,тази екстра изчезна.Вече не ми показва колко време остава до пълно зареждане,а ми показва на колко процента е в момента самата батерия.Сигурен съм,че на всички ви е направило впечатление.Има ли вариант от настройките да я възтановя тази екстра,или след актуализацията вече не става?
Цитирай
Аксесоари
#2

На версия Андроид 5.0.2, тази информация за време до пълно зарвждане е налична, докато при 5.1.1 е преустановена.
Друг е въпросът, че информацията бе за относително време, тъй като времето зависеше от метода на използване на устройството в дадения момент, както и работещите процеси на заден план при изключен дисплей.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#3

Колеги,къде се намира тази екстра с показването на колко време остава до зареждането напълно на батерията,защото аз токова нещо не съм виждал досега на моето Z3C........САМО ми изписва че се зарежда и процентите на зареждане!!!

SONY XPERIA 1 V Android 14
Цитирай
#4

[Изображение: e757d7e1f2151d31.jpg]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#5

(2015-10-16, 18:17:35)xn3k написа:  [Изображение: e757d7e1f2151d31.jpg]

Да вижда се че има такава екстра,но като гледам това не е сони на снимката...НО как се активира тази екстра с времето на z3c!?!

SONY XPERIA 1 V Android 14
Цитирай
#6

Не се активира и деактивира. Имаше я само в Андроид 5.0.2. Преди него и след него е премахната... явно от Google.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#7

Аха,ок.Затова при мен не излиза тази екстра,защото съм си с стоковия андроид 4.4.4.....

SONY XPERIA 1 V Android 14
Цитирай
#8

Здравейте на всички.
Имам следния въпрос. При зареждане през докинг станция (Sony DK48) телефонът достига до заряд 72%, след което индикаторът за зареждане горе в левия ъгъл започва да мига през интервал от няколко секунди.  При това положение не смея да продължавам да го зареждам и го махам от докинг станцията. Зареждането е много бавно в продължение на няколко часа. При зареждане през USB кабела със стандартното зарядно няма такъв проблем и телефонът се зарежда до 100%. 
Та въпросът ми е има ли други с такъв проблем, проблема в телефона ли е или в докинг станцията? Къде евентуално и как бих могъл да го реша, тъй като ми се губи смисъла от това, че съм закупил оригинална станция.

Sony Xperia™ XA2 H3113 (Oreo 8.0.0 / 50.1.A.13.123)
Цитирай
#9

(2015-10-03, 23:43:05)kstoichev написа:  Колеги,въпроса ми е следния.Когато се здобих с Сони Зет 3 Компакт,и когато го пусках да се зарежда,ми показваше колко минути,или часове ми остават докато се зареди напълно.След първата ми актуализация до колкото си спомням,тази екстра изчезна.Вече не ми показва колко време остава до пълно зареждане,а ми показва на колко процента е в момента самата батерия.Сигурен съм,че на всички ви е направило впечатление.Има ли вариант от настройките да я възтановя тази екстра,или след актуализацията вече не става?

Здравей,

на мен ми направи впечатление, че след последният ъпдейт (6.0.1) взе да ми показва тип на зареждане (бавно, може би има бързо или нормално) и оставащо време до пълно зареждане. Като това включва първо часове, а след това видях и минути

<--
Цитирай
#10

(2016-04-12, 13:12:35)vldr74 написа:  Здравейте на всички.
Имам следния въпрос. При зареждане през докинг станция (Sony DK48) телефонът достига до заряд 72%, след което индикаторът за зареждане горе в левия ъгъл започва да мига през интервал от няколко секунди.  При това положение не смея да продължавам да го зареждам и го махам от докинг станцията. Зареждането е много бавно в продължение на няколко часа. При зареждане през USB кабела със стандартното зарядно няма такъв проблем и телефонът се зарежда до 100%. 
Та въпросът ми е има ли други с такъв проблем, проблема в телефона ли е или в докинг станцията? Къде евентуално и как бих могъл да го реша, тъй като ми се губи смисъла от това, че съм закупил оригинална станция.


Със сигурност проблема не е в телефона. С оригиналното зарядно и кабел ли зареждаш? Аз имах същите симптоми на таблета, защото го зареждах през оригинален док, но със зарядно на Samsung (заради по-дългия кабел). Откакто започнах да ползвам оригиналното зарядно проблема изчезна.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#11

(2016-04-12, 13:47:07)xn3k написа:  Със сигурност проблема не е в телефона. С оригиналното зарядно и кабел ли зареждаш? Аз имах същите симптоми на таблета, защото го зареждах през оригинален док, но със зарядно на Samsung (заради по-дългия кабел). Откакто започнах да ползвам оригиналното зарядно проблема изчезна.

Да, със оригиналното зарядно и кабел. Затова ме озадачава защо се получава така. Мислих дали напрежението от зарядното не е ниско, но не намирам никава логика в това.

Sony Xperia™ XA2 H3113 (Oreo 8.0.0 / 50.1.A.13.123)
Цитирай
#12

Пробвай с друго зарядно ако имаш.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#13

(2016-04-12, 16:10:37)xn3k написа:  Пробвай с друго зарядно ако имаш.

Благодаря ти xn3k, пробвал съм и с друго зарядно от Sony Xperia P (стария ми телефон),  но положението е същото. Явно проблема ще да е в докинг станцията.

Sony Xperia™ XA2 H3113 (Oreo 8.0.0 / 50.1.A.13.123)
Цитирай
#14

Приложението,, Du battery saver pro" дава сведение колко време ще се зарежда, до къде се е заредило и колко още му остава до пълното зареждане, при приключване спира зарядката .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)