Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

RAM памет
#1

Това не е ли твърде малко свободна памет при наличието на 2 гб ? [Изображение: 436762fd6a69872b5330707ec7d8e229.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#2

   

Имаш много Recent Apps и за това е така. Ако ги изчистиш, ще се повиши свободната памет. Това обаче ще наложи всеки път като пуснеш затворено приложение да го зарежда наново. Ако не ти лагва и не ти прави проблеми недей да му се вталяваш. Това е начина по който Линукс базираните системи работят. Smile

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#3

Сиктир, ти с 3 гб даже пак си така, хаха. Ясно, няма да се притеснявам, изобщо не ми бави и си е пушка. Да питам GPS пречи ли, че е включен постнно, че тъпото Време мисля без него не желае да се актуализира аятоматично на всеки час.

П.С. - Предполагам не харчи допълнително батерия освен ако не се използва от дадено приложение.
Цитирай
#4

Не пречи, че е включен. Обаче постоянно ти локализира местоположението и харчи доста ток. Доста приложения ползват GPS.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#5

тц.. имаш ли проблем с времето ако не ти е пуснат гпс и не се актуализира освен ако не го направиш ръчно ? имам и проблем със самият час .. след ресет на телефона който неше на 27.09.15 имам системни папки които са създадени от 16.08.. как става не знам
Цитирай
#6

Времето се актуализира и само с наличен wi-fi. Ако първоначално не ти открива точното местоположение, пусни на висока точност (wi-fi + gps) и като те открие върни обратно само на wi-fi.

За свободната RAM памет. Това не е начина, по който работят Линукс базираните системи, както пише колегата по-горе (за справка - iPhone), а начин на работа на Андроид. И 10 Gb RAM да имаш, той пак ще резервира по-голяма част от нея. Без значение, че не я ползва към момента. Така че свиркай си и не обръщай внимание на това какво ти показва.
Цитирай
#7

Ако не пътуваш, въобще не ти е нужен GPS за актуализация на времето а само нет (мобилен или Wi-Fi). Въвеждаш си само ръчно изписвайки конкретното населено място и го запаметяваш. Принципно по IP адреса на доставчика локализира, къде се намираш. Натискаш да се актуализира времето и трябва да стане. Поне при мен винаги се получава, без значение, каква марка/модел апарат използвам в момента.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#8

Да видим какво ще стане, благодаря за помощта.
ПС - само не разбрах след като го направя само на wifi трябва ли да оставя gps включен или не ?
Цитирай
#9

Горе ясно съм ти го написал - само wi-fi.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)