Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 6.0 Marshmallow е наличен за Download
#1
Information 

   [Изображение: Some-10-New-Features-on-Android-6.0-Marshmallow.jpg]

Малко повече инфо за Marshmallow, може да прочетете в блога ни:


 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
Аксесоари
#2

За Самсунг устройствата няма ли да бъде пуснат ?
Цитирай
#3

https://www.androidpit.com/android-m-phone-update-news

Ето за кои устройства, ще има Smile

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
Цитирай
#4

(2015-10-06, 16:21:51)raddo_ написа:  За Самсунг устройствата няма ли да бъде пуснат ?

Естествено,че ще има за всички,а не само за Нексус.Но,както е написано,кога само ще гадаем.За Самсунг очаквам 2016год. Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#5

Повечето таз годишни флагмани ще започнат да получават края на тази година, някой началото на следващата. За миналогодишните флагмани предполагам най-рано на пролет. Такава е играта вече от години.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#6

Вчера ъпдейтнах OTA. Засега се държи нормално.
Цитирай
#7

Ето пълният списък с устройствата, които ще получат Android 6.0
Цък.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#8

@zdravko959, малка забележка към gsmarena. HTC Desire 816, също ще получи ъпдейт, поне според официалният им сайт!

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
Цитирай
#9

Този списък ми се вижда нещо съмнителен, например устройствата на ЛГ (най-добрия партньор на гугъл) са колкото тези на онеплюс.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)