Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Double tap to wake for MI3 & MI4
#1

Преди малко го пуснаха в en.miui.com форума.

Флашва се през Recovery.

Първите впечатления са, че работи, но някой път трябва да почакате 2-3 секунди и тогава да почукате пак за да се отключи телефона. Но инак много ме кефи и не държи екрана затъмнен, както правят някои програми.

Може да се свали от английският форум от тук. Ето и mirror

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
Аксесоари
#2

Трябва ли да е през къстъм рекъвъри или може през сток?
Цитирай
#3

Ако го преименуваш на update.zip - може да тестваш. Аз бях с TWRP и нямах проблеми при инсталацията.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#4

(2015-10-06, 14:32:20)Be6i4 написа:  Преди малко го пуснаха в en.miui.com форума.

Флашва се през Recovery.

Първите впечатления са, че работи, но някой път трябва да почакате 2-3 секунди и тогава да почукате пак за да се отключи телефона. Но инак много ме кефи и не държи екрана затъмнен, както правят някои програми.

Може да се свали от английският форум от тук.
Не знам дали позволяват те mirrors., но по-скоро не и затова не го качвам другаде.

Няма какво да ти забранят, защото във форума просто предават информацията. Оригиналната тема е в XDA, а файла може да се свали и оттук.
Цитирай
#5

И аз го сложих току-що на Ми4 и работи. Наистина има някакво минимално забавяне от тапването до светването на екрана, но не е повече от секунда-две.

OnePlus 3 64Gb

Цитирай
#6

И за да бъдем точни става дума за custom kernel и по точно за Stuxnet Reborn който е на базата на Stuxnet+
DT2W създава проблеми на mi3/4 в който и custom kernel да го добавят,за това и премахнат от повечето стабилни версии. 
Имайте едно на ум четете темите в XDA ,че като гледам темата в en.miui става дума за голям неграмотник ,и задължително backup 
Друг custom kernel който работи на MIUI и има DT2W е Amateratsu kernel
Цитирай
#7

А как да си върна дефолт кернела ако има някакви бъгове (за момента не съм забелязал)? Флашнах зипа през TWRP.

OnePlus 3 64Gb

Цитирай
#8

Намираш зипа с рома, с който си в момента, вадиш от него boot.img, палиш телефона във fastboot режим (гасиш и след това Power+VolDown), пускаш Command prompt и изпълняваш:

fastboot flash boot boot.img
fastboot flash boot1 boot.img


Естествено, указваш пълния път до boot.img в тази команда, примерно ако си свали файла на диск D, ще пишеш D:\boot.img. Правиш го и на двата boot партишъна за всеки случай.
Цитирай
#9

Не ви го препоръчвам тоя кернел. Поне с Ми4 не се държи добре. За 2 дни 2 пъти ми отказа тъча до степен да не мога да правя нищо. Единствено рестарт оправя нещата. Върнах се на оригиналния.

OnePlus 3 64Gb

Цитирай
#10

На Mi-3 нямам проблем с тъча, но пък често забравям да изпозлвам тази функция.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)