Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с задна камера на Doogee Valencia 2 Y100Pro
#1

Здравейте, от няколко дни имам Doogee Valencia 2 Y100Pro и сега забелязвам, че задната камера има проблем. Камерата работи но като искам да снимам светва светкавицата и така замръзва, не прави снимка, а на видео работи супер. Предната няма никакъв проблем. С андроид 5.1 е и изтегли ъпдейт още първия ден, така че не съм сигурен дали след ъпдейта се получи това. Искам да попитам мога ли да деинсталирам ъпдейта някак за да видя дали ще работи? И ако трябва да флашна телефона ще може ли да ми обясните какво трябва да направя, защото не съм се занимавал с това до сега.
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай с възстановяване до фабрични настройки. АКо не проработи съм почти сигурен, че е софтуерен проблем
Цитирай
#3

Пробвах и с хард ресет и възстановяване на настройките, но проблема си остава. Пробвах и с други приложения от маркета - същата работа. Камерата работи на другите варианти на снимка - портретно, лица и т.н. - малко по бавно снима но работи. А на стандартна снимка замръзва и след няколко секунди може и да направи снимка, но може и да не направи - забива много яко. И този проблем е само с камерата, всичко друго работи перфектно. За това си мисля, че е от ъпдейта.
Цитирай
#4

Пиши на китаеца и ако не са минали 45 дни от датата на плащане отвори диспут и го връщай!

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#5

Има няколко стокови ROm-a. Например виж тази тема, изтегли си от нея flashtool и ROM-a и си флашни стоков ROM. Ако не знаеш как се работи с Flashtool, виж тази тема в нашият форум.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)