Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сравнение между sony xperia и z5 samsung s6
#1

Нека ,който има наблюдения да сподели
Цитирай
Аксесоари
#2

Сонито са груби и с големи рамки около дисплея. Много предимства за Самсунга от мен

LG G2; LG Q6, Galaxy S7
Цитирай
#3

Например? А визията е въпрос на вкус.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#4
Shocked 

И аз съм изправен пред същата дилема между z5 и s6. Дълго време чаках появата на z5 в България и имам огромно желание да си го купя въпреки цената и липсата на безжично зареждане. Според мен визуално, хардуерно и софтуерно сонито е по-доброто устройство от самсунга. Бях напълно убеден,  че след z3+ /  z4 от Сони са си направили правилните изводи и са коригирали проблемите с прегряването. Но... 
https://www.youtube.com/watch?v=2_Va_5QR-tE
https://www.youtube.com/watch?v=1BfBakhs8To
Bu

Просто не мога да повярвам, че толкова голяма корпорация допуска същата грешка отново и отново и силно се надявам да е по-скоро някакъв черен пиар. Затова чакам тестове и коментари на реални ползватели на телефона за да взема окончателно решение. Но ако все пак се окаже истина, май ще ми се наложи да преглъна самсунга.  Unknw_mini
Цитирай
#5

E нормално, това е при снимане 4к. А и не са чак толкова високи температури.

*Device config: Sony XPERIA Z Ultra; ROM: Stock Android Lollipop 5.1.1 ^.^
Цитирай
#6

Вторият клип е нормален, първият никак не е нормален...
Иначе м/у тия 2-та може би Самсунг.. На Самсунг малко му куца RAM Management-a, само това му е минус според мен. Колега имаше по едно време брутални лагове(на S6 Edge), с рестарт се оправя, ама си е кофти. За Z5 нищо не мога да кажа, ако ти се чака можеш да изчакаш месец-2 и да видиш реални отзиви. Лично за мен, ако първият клип е истина, надали си заслужава, ама..

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#7

Ако искаш 10 пъти по-хубав софтуер и 2 пъти по-бърз вземи сони-то
Също по-добра батерия и водоустойчивост
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)