Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с мобилния интернет.
#1

Здравейте, проблемът е следният: пуснах си мобилен интернет. То хубаво, но като включа мобилните дании и ми се появява горе вдясно 4G, т.е.:
интернет = 0. В mobile network не мога да сменя нищо, защото като вляза в network operators и има само "default setup" и "search for AT&T cell".
Какво да правя? Предварително ви благодаря, колеги Smile. Лек ден.
Цитирай
Аксесоари
#2

Обади се на мобилния ти оператор да ти пратят настройки.
Цитирай
#3

(2015-10-09, 10:39:47)sawmv написа:  Здравейте, проблемът е следният: пуснах си мобилен интернет. То хубаво, но като включа мобилните дании и ми се появява горе вдясно 4G, т.е.:
интернет = 0. В mobile network не мога да сменя нищо, защото като вляза в network operators и има само "default setup" и "search for AT&T cell".
Какво да правя? Предварително ви благодаря, колеги Smile. Лек ден.

На кой оператор си?

D_coffee
Цитирай
#4

Vivacom.
Цитирай
#5

Изпрати SMS на номер 90009 с текст INET и инсталирай настройките, които ще получиш.

D_coffee
Цитирай
#6

Изпратиха ми настройките и сега имам интернет. Лошото е, че отново горе ми стои 4G. В опциите на more networks не мога да сменя НИЩО. Просто това меню, с което се избира 3G, GSM и т.н., го НЯМА изобщо. Какво да правя, колеги? Видях се в чудо. С ресет не става. На Kitkat-а го имах това меню, сега с този lollipop какво стана, УЖАС. Като капак иконката с мобилните в notification panel е отишла на кино някъде Smile.
Цитирай
#7

Настройки - Мобилни мрежи - Мрежов режим, това ли ти трябва?
Нямам S5 и не знам дали е точно това пътя към тази настройка.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#8

Разбрах къде е проблемът. От Самсунг ми казаха, че просто тази опция при моя модел я няма с Lollipop, т.е. като има 4G, има, като няма сигнал, автоматично отива на 3G и т.н..
Толкова Smile.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)