Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон до около 180лв
#1

Здравейте. Издирвам телефон за баща ми и бюджетът е като цяло скромен. Телефонът може да е както втора употреба, така и нов. Като изискване от него е дисплеят да не е по-голям от 4.5 инча, даже и да бъде по-малък по възможност  Big Grin Аз имам опит с Huawei G6( който го ползва майка ми в момента) и мисля, че за тези пари няма по-добро от него. Въпросът е дали съм изостанал с нещата и има нещо по-добро като съотношение цена/параметри. Очаквам предложения, ако се сещате за нещо по-различно естествено. 
П.П.Сетих се също и за и за Alcatel Idol 2, но пък дисплеят му идвал голям...
Цитирай
Аксесоари
#2

Sony Xperia E4g е много добро решение. Скоро купих такъв на дъщеря ми и работи учудващо добре, като се има предвид колко струва. Много съм доволен от телефончето. Малко по-голям е от търсения размер - 4,7", но мисля няма да е проблем.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#3

Ами не се сещам за нещо добро под 4.7 инча. Моето предложение е LG Fino - стабилно телефонче без никакви ядове. Имаме си 2 вкъщи и двата са без проблем.

Iphone X Space Grey 
Цитирай
#4

Sony-то ми хвана окото наистина. LG-то, доколкото видях е по-слабо на параметри.
Цитирай
#5

Huawei p6. 4,7 инча е, но е доста тънак. Smile
Цитирай
#6

Благодаря на всички за предложенията. Поръчахме Xperia E4g на 3 месеца за добри пари. Темата е за ключ.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)