Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон до 400 лв.
#1

Здравейте, трябва ми нов телефон до 400 лв. За тези пари се бях спрял на Sony Xperia M4, но след като прочетох малко за модела в интернет се отказах, поради проблемите с прегряването и малкото вградена памет. Предпложете ми някакъв друг телефон за тези пари, но да не е втора ръка и да не е китаец (освен Lenovo и Huawei).

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
Аксесоари
#2

@android_97 виж Samsung Galaxy J5
Цитирай
#3

Аз бих ти препочъвал xiaomi redmi note 2. Дори ще спестиш някой лев и ще си много доволен. Това е най-мощния и евтин телефон с най-добрия софтуер и най-добра компания в Китай. Заслужава си напълно и няма да си разочарован. Ако става на въпрос по продажби е над леново и хуавей, така че не се притеснявай. Шиаоми правят едни от най-качествените телефони
Цитирай
#4

А за малко повече пари какво ще кажете за Lenovo S90 или Samsung Galaxy A5?

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#5

И 2 та са добри ...Самсунга е с по добра камера
Цитирай
#6

Най- добре sony m4 aqua. Хубав е, много ярък дисплей, водоустойчив. Единствено, ако използваш много приложения или игри ще ти е проблем, но ако го руутнеш ще може да преместиш повечето неща на сд картата
Цитирай
#7

Благодаря ви за мненията! Точно паметта ме отказа от M4 Aqua. А и не малко хора се оплакват от прегряване. Моята Xperia L имаше 8 гб памет, около 1,5 гб за приложения и ми стигаше само да ъпдейтна системните приложения. А с руутване и къстъм ромове вече не ми се занимава. Big Grin Иначе сони винаги изкарват най-добрите характеристики в средния клас (точно заради това избрах Xperia L преди 2 години).

Lenovo-то много ми допадна като дизайн, но чета противоречиви мнения из нета за този модел. Ако някой го има бих се радвал да сподели дали е доволен от него. Smile

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#8

Какво ще кажеш за meizu m2 note? Няма по-добро в бг от него
Цитирай
#9

Meizu m2 Note е един доста добър телефон в този ценови клас,бих казал един от най добрите до момента .ако си заинтересуван от модела пиши ми на личен !
Цитирай
#10

Lenovo vibe P1 от саита им го има за 389лв не по лош модел от останалите изброени
Цитирай
#11

(2015-10-12, 22:17:37)android_97 написа:  Благодаря ви за мненията! Точно паметта ме отказа от M4 Aqua.

Ето ти варианта с 16GB: http://www.citytel.bg/sony-xperia-m4-aqua-dual
Цитирай
#12

Sony Xperia Z, малко е над твоята сума, но все пак.. ако се напънеш малко и измъкнеш пари за него. Няма да е лош избор.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#13

Съжалявам за късния отговор, но бях зает и няколко дни не бях влизал във форума. В крайна сметка от днес съм със Samsung Galaxy A5 и засега съм много доволен от телефона. Smile

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)