Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с последният ъпдейт 5.10.8/9
#1

 На XIAOMI MI4 ъпдейтнах през рекавъри и сега не открива Сим, после изтрих юзер дата , стартира и пак не открива Сим, не се връзва с WiFi. Вкарах го във Фастбут и през компа мъча да флашна стабилен ром вече три часа. Стига до половината и спира. Трих дата и пак. И не ще.

Поне си направете бекъп ако ще ъпдейтвате че аз нямам.
Цитирай
Аксесоари
#2

1. Mi4 не е ли с две системи, ако ребутнеш във втората не става ли?
2. Виж тези методи за възстановяване на IMEI и модем:
http://miui.su/vosstanovlenie-imei-i-mod...i-redmi-1s
Цитирай
#3

Вчера получих въпросния ъпдейт. Всичко си мина без пробем - сега съм с него.Smile

 
Цитирай
#4

Китайците били омазали модема в тоя ROM .Слагай друг ром и ще тръгне всичко .
Цитирай
#5

 На XIAOMI MI4 ъпдейтнах през рекавъри и сега не открива Сим, после изтрих юзер дата , стартира и пак не открива Сим, не се връзва с WiFi. Вкарах го във Фастбут и през компа мъча да флашна стабилен ром вече три часа. Стига до половината и спира. Трих дата и пак. И не ще.

Снощи флашнах стабилен ето така  Xiaomi MIUI Official Forum . Ъпдейтнах после 5.10.8 и сутринта неще да стартира. Свети жълт диод и след няколко опита тръгне с нулирани настройки. До обяд го настройвах и накрая познат предположи че съм стартирал с ребоот втора система. Така се и оказа. 
Сега ми е активна втора система а първа не ще да тръгне. Трябва да я оправя но ми писна. По натам ще е.

Имам развитие.

Пробвах и ребоотнах в първата-цаканата система. Успях да вляза в ъпдейтера и през рекавъри ъпдейтнах минало седмичният ром 5.9.18 мисля беше. Вързах го на компа с Mi PC suite, изписа че има ъпдейт т.е. последният, пуснах го и без да правя рестор, накрая имам две огледални системи. Пробвах и влизах и в двете , абсолютно еднакви.
Важно че телефона работи. 

Извинявам се че копирам всичко но мисля е добре да довърша темата понеже не мога да редактирам вече.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)