Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнение Galaxy S6 Edge +/ Note 4/ Lenovo Vibe Z2 Pro/ Iphone 6S Plus
#26

@Dakata87 Big Grin за мене Lenovo не е марка, но нали  Lenovo Vibe Z2 Pro е един от изборите и затова съм писал.
Аксесоари
#27

Колега @Gatev01, как ще ме посъветваш да запазя един .ехе файл на iPhone-a и после да го споделя (изпратя) някак?

Pixel XL / Android 9 Pie
#28

^ Да Gatev, и аз този съвет чакам! Айде сега пред всички колеги да видим кой пише "...глупости..." и кой дава адекватни съвети!
Лесно се плюе, трудно после се забърсва , Gatev!

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
#29

Гледай сега що за глупости!? За кво ми е на айфон ехе файл..!? Вие на андроидите качвате ли си инсталационни файлове на ос х!? И да - има начини да се качи все пак. Ама хората не си пренасят файлове с телефони. Стига с тоя мит. Има облаци, флашки и тн. С телефони само децата си разменят музика и тапети, че май и те вече не го правят.
И сега не се правте на луди защото ставаше дума за работни файлове, които айос ги чете без допълнутелни приложения, докато на андроид му трябва приложения. Уърд файл, презентации и тн. Не ми извъртайте нещата.
@Bavarche би ли си сменил малко заядливия тон..!? Лесничко е зад клавиатурата, особено когато админите толерират подобно отношение към потребители на айос. Да, тенденциозно е за тях.
#30

Да ползваш ios в Бг е просто безмислено,явно е въпрос на гъзария...жената има iphone в момента събира прах и кара с една моя стара нокиа Big Grin адекватното решение е ноте 4 макар,че не съм фен на Самсунг.Това е може би един от моделите,които нямат слаби места.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)