Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мислите ли да ъпгрейтвате към по нов телефон?
#26

В последно време много си мисля за смяна на телефона, но ако взема пак андроид ще си кача почти на 100℅ същите приложения .....По скоро бих мигрирал към друга ОС просто от любопитство.Едно време (как звучи само Big Grin) от nokia 6630 тогавашния symbian флагман и от любопитсво минах на windows mobile със страхотния за времето си htc hurricane, който ме повлече към еволюция с няколко pocket pc.
Цитирай
Аксесоари
#27

Ако ми подарят някой хубав и нов телефон, да може би ще го сменя NOTE III ,но няма изглед да дам 600-700евра за нов телефон докато всичко си му работи на моя.По принцип не обичам да си сменям преданите нещица.
Предният ми телефон беше Galaxy SII бях си казал че ще го ползвам дълги години но на камерата се появи едно черно петно, смениха я и за щастие ми подариха NOTE III Smile Сега съм горд собственик на NOTE III Smile надявайки се да си го ползвам дълги години наред.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#28

И мене нещо все ме ровичка напоследък, след две "мирни" години с Нексус 4 за два месеца поръчвам трети телефон (е, единия го канцелирах). Май ще е така докато видя наживо новите нексуси. Дори се замислих и за "другия бряг", но Моторолата много ме разглези откъм батерия, та това ме спира засега. А, и камерата много си харесвам. Следващият избор, ако изобщо е скоро, ще е много труден...

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#29

E, @bobyn, ти си с може би най-оптималния телефон в момента на пазара.

Choosing...
Цитирай
#30

Е кое му е оптималното на Нексус 4? 8-16ГБ без възможност за разширяване.

Аз почнах вече 3-та година с моя HTC One M7. Мислех да сменям евентуално, но това е горния ми размер за телефон, а новите, с по-напомпани характеристики са все големи. Отделно, че и с цените вече се уливат. Като се скапе тоя, май ще е някой китаец.
Цитирай
#31

Ще си карам с Xiaomi Mi 4 поне още една година. Ако няма някакъв big fail разбира се...

@jivkojj, @bobyn май имаше предвид Моторолата...

OnePlus 3 64Gb

Цитирай
#32

Той Слона точно за Мотото говори... Не знам, как успяха толкова хора, да се заблудят, че има предвид стария Некс.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#33

Само един се е заблудил.

Аз няма да сменям, защото няма пáре, ако изпаднат пък, ще ъпгрейдвам.
Цитирай
#34

Моторолата, да, за нея. Откакто прочетох в хда, че лагва, и взех да се заглеждам и май наистина има нещо такова на места. Затова и се заглеждам все още. Даже се замислих за 1+2 (получих покана), ама 250лв. повече от Мото-то, айде нема нужда от такива флагшип килъри. Иначе ме сърбят ръцете да пробвам нещо ново след два поредни нексуса (и даже това сега може да се каже, че е трети - няма разлика) - iOS, MIUI, OxygenOS, win10.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#35

Не съм те виждал да наминаваш в Sony форума. Пробвай, може и да ти хареса Wink
Цитирай
#36

И аз искам да пробвам нова ОС. Приоритет листа на ос-та ми е същия, но уйн 10 не присъства в моя, просто защото вече съм го пробвал, вярно не 10-ка, но 8-цата мирИшИшИ яко...

Choosing...
Цитирай
#37

Аз сериозно бях решил да сменям Z3-ката, но се отказах след като видях на живо новия си избор. Ще чакам следващото поколение... ако изобщо има такова!  Lol

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#38

(2015-10-14, 15:15:34)GH0STFACE написа:  Не съм те виждал да наминаваш в Sony форума. Пробвай, може и да ти хареса Wink

На мен си ми харесва марката и интерфейса също. Не ми харесват големи рамки и високи цени :-)))

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#39

Е, ми значи скоро няма и да си намериш перфектния за теб телефон!

@xn3k, ще има бе, споко.
Цитирай
#40

@xn3k - хипотетично, сони спират да произвеждат телефони и твоя се чупи, с какво ще го замениш? Трябва да е друга марка.

Choosing...
Цитирай
#41

@Sloona, ама аз харесвам и много други марки! Lol  Защо всички сте останали с обратното впечатление?!  Bu Купувам устройства на Sony с предимство пред останалите, само когато има такива. Ако не произвеждат нещо, което в момента ми трябва естествено, че ще купя от друга марка. Smile
Ако Sony не правеха телефони бих си взел Motorola (всички представители на X серията много ме кефят), HTC или някой от моделите на Sharp или Panasonic. Smile

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#42

И аз харесвам много наложилите се в последно време Китайски марки + LG и Моторола. Даже често препоръчвам на познати телефони различни от Sony.
Но на мен Sony ми е в сърцето и докато правят телефони ще съм с техни..освен ако не осер@т нещо много сериозно нещата.
Цитирай
#43

(2015-10-14, 15:24:19)GH0STFACE написа:  [quote pid='1192868' dateline='1444828534']
Е, ми значи скоро няма и да си намериш перфектния за теб телефон!

[/quote]

Аз съм си го намерил. Само да му пооправят малко лага с Маршмалоу и ще откарам минимум две години.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#44

Незман кво ми става ама нещо започнаха да ме кефат Айфоните, може би следващия ми телефон да е iPhone 6S
Цитирай
#45

Цифрите познавате ли ги?
1715? Не, не лв, а батерията. То ще ви трябва и акумулатор зад вас.

Китайско няма да си взема. Ще е някоя от водещите фирми. За Z5 видях колегата е @xn3k беше постнал снимка, с кривините.
Много ми харесва Самсунг С6 ъгъл, ама и той с малка батерия.
+ вариянта е 5.7 лопата. Мен 5.5 на G3то ми беше много.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#46

ИванМартин, Далече си от истината. Към настоящия момент точно една от китайските фирми е водеща на пазара....май е на трето място в света...

 
Цитирай
#47

@ИванМатин, Telstra повече ви гърбят отколкото тук всики, относно ябълката...

Иначе, аз мисля да си зачакам 7-цата, просто няма защо да сменям текущата 6-ца... Която пак е със слаба батерия, но след всичкия дневен терор (wifi, edge (нямам 3G в сградата, където работя), bluetooth, location services (за часовника и weather-a), youtube, докато пътувам с колата) и се прибирам с 50% след 9 часа, което е окей Smile


Цитирай
#48

Засега съм с One X, но мисля да се метна на M10-ката следващата година Big Grin
Без хейт моля Big Grin
Цитирай
#49

Аз също обмислям да сменя вторият си телефон (Galaxy S3) с нещо по-актуално, че започна да създава много проблеми. За сега съм се ориентирал към Sony Xperia Z3, Z3 Compact.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#50

Ръчкам си един Moto X първа генерация от около 8-9 месеца насам.Това животинче не ме е предало нито веднъж.Честно казано харесвам S6 Edge-a,обаче не харесвам цената му и ако трябва да го вземам на месечни вноски,просто 24 месеца са много време(примерно).Бих ъпгрейднал към него,а другия вариант е LG G4,Който също много ме грабва.Само не ми го побира главата,как може тия джаджи да са със такива народни цени..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)