Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мислите ли да ъпгрейтвате към по нов телефон?
#51

През няколко месеца ги сменям, сега съм с един Note III, но тази лопата ми идва голяма ... мъча се към 3 месеца с него и ми писна. Търся нещо по-компактно, но няма да е самсунг (освен Note серията не се сещам да имат друго читаво, а съм минал през S4, alpha и за малко S6 edge). За сега ми се върти Z* compact серията, но да видим дали няма да е друго.
Жената е с ябълка 6 и не е лоша машинка, но батерията е компот - 1 ден со зор...

Powered by PLCNeT DM
The power of dreams...
Цитирай
Аксесоари
#52

@blackdev3l като си имал толкова телефона на Samsung и то се добри кво ти е мнението за тях (Samsung)
Цитирай
#53

Аз бих могъл да ти отговоря:
1. СГС 1-цата - невероятен, обожавах го. Мега здрав и моя претърпя над 150 флаша, имам файл с всички флашове, които съм правил. Убивал съм го и съм го съживявал с джиг. Уникален телефон за времето си.
2. СГС 2-ката - не ми хареса, не го усетих нещо.
3. СГС 3-ката - изкарах 4 месеца с нея, нещо дизайна беше ужасен.
4. Ноте 1-цата - много голям ми се струваше, но все пак беше иноватора във фаблет клуба. Страхотен беше за игрички и клипчета, но за времето си беше голям. Не му дадох шанс да свикна напълно с него.
5. СГС 4-ката - уникален, последния добър сгс телефон на самсунг. Още си върви страхотно с къстъм ромче. Сменял съм му дисплея, сим карт слота, лайсна... И това всичко с 5-6 клипчета в нета. Това вече е невъзможно.
6. СГС 5-цата - не можах да го издържа. Отвратително грозен.
7. СГС 6-цата - красив и до там. Нищо впечатляващо. 1 месец и си замина.
8. Ноте 4-ката - за мен последния телефон на тази компания, който е страхотен и съдържа в себе си всички положителни качества на самсунг. Дано да греша, иначе фенщината ми приключва с ноте 4-ката. Мисля да не го продавам и да си го запазя, заедно със сгс 4-ката.

Choosing...
Цитирай
#54

@Sloona незнам на мене S5 ми харесва S6 го дават че засега е най-добрия телефон до момента следван от Айфон 6S , като цяло от Samsung съм останал с добри впечетления ама реших да смена Samsung със SONY и SONY също ми харесаха, ама досега несъм имал Айфон и мисла следващия да е Айфон
Цитирай
#55

СГС 5-цата - грозен,не можах да го издържа
СГС 6-цата красив и до там.
@Sloona,дай по-обективно мнение,че малко се обърках от поста ти Big Grin .

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#56

Е той всичко е обяснил, кое не разбра? Аз що минах на LG - имат си трески за дялане ама Самсунг прекалиха с тъпотиите си като кнокс, едге, батерия. Достатъчно ми е да ги отсвиря. Мислех по едно време да минавам на S6 ама бързо ми мина Big Grin И то не защото не ми харесва телефона с който съм в момента ами за да ръчкам нещо ново просто.
Цитирай
#57

И аз точно заради тези работи с удоволствие смених samsung s4 с Р8
Цитирай
#58

Жалко, че не всички са като вас, да им набият малко канчето на корейците. Ама нА, купуват ли купуват.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#59

Колеги, много от потребители не гледат това което повечето от нас гледат да има един телефон.
Ново ли е купуват го.
@Номад ИванМатин е, няма Р. Имам в предвид безбройно многото китайски апарати. Не водещите на които имената не мога да кажа. Говорим за Световни лидери, не китайски лидери.
@quovadis Всички операри са крадци. Един колега си взе i6 и му дадоха iPad mini 2 без пари...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#60

(2015-10-15, 16:51:48)Sloona написа:  Аз бих могъл да ти отговоря:
1. СГС 1-цата - невероятен, обожавах го. Мега здрав и моя претърпя над 150 флаша, имам файл с всички флашове, които съм правил. Убивал съм го и съм го съживявал с джиг. Уникален телефон за времето си.
...

Само за времето си? Моя е на над 2000 флаша ... работи безупречно и в момента ... Вече 2 години от как съм му сложил 4.1.2 и не е лагнал, забил или т.н. Работи по добре и от S5. Аудиото да не говорим ...

Колкото до самсунг, а и всички останали ... няма ли S pen даже не го поглеждам  ...
Цитирай
#61

Мен ме е яд че го продадох, направо колко се псувам, @bodonance. Тогава въобще не знаех, че си наш човек като слагах твоя ром. Smile
Аудиото беше уникално.

Choosing...
Цитирай
#62

За мен лично S2 си остава най-коравата машина на самсунг. Приятелката ми го имаше, аз просто наблюдавах със свито сърце през какво минава. Уникална камера, уникално здрав, пада вади му се капака и толкова Big Grin
Избрах и нов - Z3 compact и съм силно впечатлен. Мн ми харесва.
S4 също си остава една от най-стабилните машинки на Самсунг.
Моите :
1. k750i ( 3-4 години ) Best ever
2. Nokia е52 ( пак 3-4 години ) уникален дизайн, всичко, малко забиваше Symbiana Smile
3. Nexus 4 , толкова мн флашове, умиранки, съживяванки, но не успях да натъкмя батерията, просто си беше малка. Винаги ще остане в сърцето ми.
4. Смятам да се кротна с моят Note 3, уникален, като изключим на Самсунг софтуера. Единствената ми забележка и този Knox. Все още не мога да прежаля гаранцията и да му сложа Dark Lord :/

Бих го заменил само с Ноте 4, но не смятам, че е нужно. Всичко си има. Излях су душата Big Grin

Nokia e52 >>> Nexus 4 >>> Note 3 >>> Nexus 5X >>>
S7 Edge Android 7 Nougat Xposed 88.1

S9 [ROM][G96xF/DS/FD/N][ALEXNDR] * U8DTC5 * DevBase v7.3 * Encryption support
S21 256 no root


 
Цитирай
#63

Мислех да ъпгрейдвам, после се отказах, но в събота все пак го направих!  Lol

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#64

@xn3k - тя тази болест е нелечима...

Choosing...
Цитирай
#65

ЛГ Г2 докато не спре....а когато спре последното Г което е излязло Smile)

 Nokia n900 >> HTC Explorer >> SGSII >> Nokia Lumia 820 >> Motorola Moto G >>> LG G2>>Mi5
Цитирай
#66

Наскоро реших да направя лек и евтин ъпгрейд и оставих най-накрая Нексуса ( 4 ) и си поръчах MI 3.Най-вече батерията тормозеше и мен с нексуса.Това е и единственото нещо, в което Xiaomi'то го превъзхожда.Сега отново искам Нексус или просто нещо с чист андроид.
Цитирай
#67

За сега Не Smile За мен Samsung S5 е най-добрият от серията Galaxy и ми върши перфектна работа за моите нужди.Липсата на слот за карта с памет,сменяема батерия и водоустойчивост ме спряха за иначе наистина уникално красивия Galaxy S6.Явно след S2,S3 и S5,следващият може би ще е S7 Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#68

Оооо толкова съм разочарован от г2-то че бих сменил веднага, но съм се насочил към з5 компакта, но за сега не ми стигат финансите. Също искам да изчакам да видя и цените на новите нексуси в България и тогава да реша, кое ще се взима.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#69

Приятна темичка...
Аз засега съм много доволен от моята машинка, чак ми е скучно...
Насочил съм се към Lenovo P1, ама пусто още не идва. Към него, заради батерията. След години ползване на смартфони и около 15-20 андроида, установих, че среден хардуер ми е напълно достатъчен, но виж батерията не винаги ми стига. ЛГ-то се държи прилично в тази насока, ама ако реша да му стъпвам на врата, понякога не ми стига тока в рамките на деня. Дано не изтрещят някаква безумна цена, макар че се чува 600-650 лева, което според мен е една идея повече от нормалното за подобен модел.
По отношение флагманите, откакто преминаха драстично границата 1000 лева, просто не ги и заглеждам. Прекалено много други приоритети, за да се напъвам с някаква подобна сума заради единия телефон.
Това Мото на @bobyn също изглежда много примамливо.
Цитирай
#70

@ZinedineZidane, днес водих един колега да купува Мото Плей и там на витрината имаше Р1. Бросбг.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#71

Да, аз това щях да кажа. По китайските сайтове го има за 290 долара с безплатна доставка. Pandawill примерно.
Не бях обръщал внимание на този телефон, сериозно ме заинтригува.

Choosing...
Цитирай
#72

На хартия добре ама леново ...
Цитирай
#73

Да, и аз съм на това мнение за леновото.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#74

Добре, съществува ли нещо, което с тежка употреба(гпс он, мибилен цял ден, брауз, мейли, музика, блутут 2 устройства) ще ме остави на 30-40% към 20:00?
@bobyn - моторолата как се справя в това отношение? Че ноута ми откакто е на 5.1.1 е трагедия...

Choosing...
Цитирай
#75

Смятам, че ще се справи, аз без блутуута съм на 60 вечер.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)