Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мислите ли да ъпгрейтвате към по нов телефон?
#76

(2015-10-23, 14:39:42)Sloona написа:  Добре, съществува ли нещо, което с тежка употреба(гпс он, мибилен цял ден, брауз, мейли, музика, блутут 2 устройства) ще ме остави на 30-40% към 20:00?
@bobyn - моторолата как се справя в това отношение? Че ноута ми откакто е на 5.1.1 е трагедия...

Slon таквоЗ нещо не съществува, поне не и аут ъф бокс. Дъртия ми галакси 3 мини с оригиналната 1500мАч батерия е трагедия, сега съм му боднал 3600мАч батерия и се справя с това ... Нотето ми обаче изкарва едва 5 часа брауз ... иначе при мен всичко е винаги включено ... 2 блутут устройства (часовник и слушалки), мейли, нет, гпс, в зависимост от натоварването на работа и дали има пътуване и колко е дълго то се ползва за умерен брауз/тапаталк до 1-2 часа и/или видео ще се гледа 40-80 мин (1-2 серии) на макс яркост и вечер съм на 20-30%. Рядко се прибирам на под 10%. Работя 12 часови смени. Брауза ако намалиш или батерията ако увеличиш ще стане работата с много устройства.
Цитирай
Аксесоари
#77

Колеги много се чуда да дам ли моето SONY Xperia M4 Aqua на майка ми или на баща ми и да си купа Samsung Galaxy S5 Neo , но се чуда S5 Neo-то как ще се представя.
Все още несъм излючил и варианта за iPhone 6S
Цитирай
#78

До такава степен съм свикнал с големия екран на Z Ultra, че новите модели на големите производители, с всичките си предимства, са 'no go' за мен. Очаквам нов Ултра, в противен случай ще избирам комбинация от таблет и малък (5") телефон.
Цитирай
#79

Сони за първи път пуснаха нещо което ме Изкефи ама яко - Z5.
Догодина може би това ще е телефонът, който ще замести моят S5.
Цитирай
#80

Като умре ще се сменя. Дотогава ще си стоя с него, напълно ме удовлетворява.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#81

Не, няма смисъл за мен в момента. S4-ката напълно ме удовлетворява, а и с тези параметри ще е актуална поне още 2+ години. Има предостатъчно custom ROM-ове с най-новата версия на Android (е, 6.0 още е в тестова фаза, ама все пак ще има) и не се чувствам лишен от нищо.
Евентуално, ако се случи нещо с него и се наложи да го сменям тогава ще мисля какво да взема.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#82

Аз ъпгрейднах преди около две седмици. Xperia Z1 -> Xperia Z3
Цитирай
#83

Аз мисля да сменям Huawei P7 на около 2-3 седмици с LG G3, адски много ми харесва EMUI на huawei и не ми се кара с интерфейса на LG след него, но пуста батерия кара 2ч. екран без да оставям wi-fi, данни и други. Май ще ми дойде голямо това г3, но ще се свиква. Имам мерак за Huawei Mate 7, може би по-нататък, огромен ще ми дойде, но не намирам друг вариант освен него или Honor 6+, защото гледам нещо 5"+ на Huawei. Телефона за мен е Honor 7, но цената му не е за мен.. Big Grin

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#84

Аз смених Z3 със iPhone 6S Plus и по-доволен не мога да съм. Без повече бъгавия Андрю, ненормален живот на батерия и голям красив екран, това са големите бенефити след преминаването към тъмната страна Smile. Не знам какъв андроид телефон трябва да излезе за да ме накара да се върна. Единственото нещо което ми липсва само е лесния трансфер на файлове Smile За да гледам филми на айфона съм дал $10 за приложение което чете AC3 аудио формат и всичко трябва да минава през iTunes.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#85

Честито за придобивката Smile.Със iPhone 6S plus,наистина вдигнаха летвата.Единствено наистина лесния трансфер на данни е голяма спънка,особено ако прекалено често мяташ файлове на компа/от.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#86

@CuBG аз мисла да ъпгрейдна с iPhone 6S , но досега несъм имал iPhone и незнам дали ще ми върши работа, мои приятели имат Айфони и са доволни. Та мисълта ми е заслужава ли си да дам 1400лв.
Цитирай
#87

Така е Smile Проблема е че всеки iOS противник го смята телефона за следван от слепи фенове, а много малко хора от тях осъзнават колко наистина удобно и стабилно устройство за ползване е. Не мога да се отпусна да говоря за обективно и свободно за него тъй като в заглавието на форума пише Андроид Smile
@GLOBAL Аз лично нормалния 6S не го харесвам единствено заради малкия екран и резолюция. Адски е удобен за работа ( жена ми е със 6цата ) но по-високата резолюция на плюса го прави със по-качествен екрана и за мултимедия е просто идеален. Въпроса е само че с тези рамки става горе долу голям колкото 6 инчови конкуренти. Пак става за използване с една ръка ама е малко по зор докато 6s няма подобни проблеми.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#88

@CuBG може и да си прав, но като знам, че мога да си купа Samsung Galaxy S6 или SONY Xperia Z5 ,  с които лесно ще се оправа и ме възпира да си взема iPhone 6S че незнам дали ще се оправа с ID, iCloud ще му свикна ли бързо няма ли, иначе както казваш ти може и да си е перфектен телефон.
Цитирай
#89

@GL0BAL много зависи за какво го ползваш освен стандартното, което може да ти свърши всеки смартфон (разговори, SMS-и, Facebook/Messenger, Viber, Skype).
Може би само гладката работа на системата, която е оптимизирана на доста високо ниво така, че нищо да не ти сече/забива/лагва спрямо Android, но пък при чистия Android (Nexus телефоните) това лагване е сведено до минимум, докато при останалите производители всеки го накичва с разните им framework специфични за марката и затова хората добиват грешна представа за Android именно от такива телефони (особено, ако са и нисък/среден клас там е още по-зле положението).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#90

В началото беше терсене за свикване , а бях доста запознат с iOS от преди това. Но мноооого гъдели има особено с последния iOS 9 без които вече не мога. От време на време изваждам Сонито и като им видя липсите още повече се отчайвам. Например при браузвате или вътре в системата когато ровя този така прост Swipe от ляво на дясно който играе ролята на Back бутон или Swipe от дясно на ляво който играе ролята на връщане на предна страница ако си дал Back са просто безценни при бързина на работа. Този Back бутон при андроид дори го смятам за спънка вече. Отделно екслузивните приложения са много и перфектно оптимизирани....

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#91

Аз пък имам служебен iPhone 5S и ми е ужасно скучен.
Само като му видя тъпите икони, ограниченията, безумното синхронизиране и лошо ми става.
По темата - съвсем скоро скачам на G4 или по-малко вероятно на S6.
Цитирай
#92

@CuBG смятай на мене кво  ще ми е като несъм имал Айфон Big Grin попринцип знам, че Айфона има по-малко удобства от Андройд телефоните неможе да се руутва, неможе да се прехвърлят снимки по bluetooth , но телефона ще го ползвам за Facebook, Mesenger, Snapchat, Skype, разговори, някоя игра, снимки, малко музика, та мисла че ще ми върши работа и още 1 причина, която ме кара да го взема е логото - ръпнатата ябълка. Но ако ще го взимам мисла след 1, 2 месеца та цената да спадне малко и сигурно ще го взема в цвят Space Grey
Цитирай
#93

Андроид е наистина по-удобен ако се занимаваш с така наречената простотия руут и алабала за да го направиш по-добър защото производитела е недъг. Трябваше ми доста време да го осъзная, а едно време като имах Galaxy S2 на ден по няколко андроида сменях. Ако говорим за самата работа на iOS-са е много по удобен за ежедневните работи и по User Friendly. Ядрени ракети не изтрелвам за да ми трябва андроид защото мисля че само той може да ги изтрелва както и совалки в космоса. Така или иначе Андрю винаги ще ми е на сърце защото много години изкарах с него и някой ден пак може да се върна но на този етап не виждам в елементарните ежедневни дейности как е по добър от iOS. Всичко си е въпрос на вкус. Хейт винаги ще има и по двете операционни системи така че всеки да си мисли сам къде да си дава паричките. А колкото до цвета щях да вземам Rose Gold защото на живо е уникален цвят ( може би най красивия цвят слаган на телефон без да ме е*е дали е пе*ераски цвят за някой ) но трябваше да чакам допълнителни 2 седмици за него, а мерака беше по-силен от мен. Space Grey е много готин цвят също. Придава голям стил.


Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#94

@GL0BAL, при iPhone не е root, а jailbreak.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#95

Квото и да говориме си прав
Space Grey като го вида с тая черна ръпната ябълка очите ми остават в него а и освен, че е перфектен телефон става също и за гъзария Big Grin
@Dakata87 ok
Цитирай
#96

@CuBG, направо си му разказал играта с този протектор отгоре.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#97

Затварям очи, вдишвам дълбоко и ще преживея протектора.
Ма като видях кейса и се разповръщах, не се здържах... Извинявам се...
Язък за дизайн и всичко, като ще е в няква силиконова торбичка...
@CuBG - нищо лично.

Choosing...
Цитирай
#98

Ама чудесно ви разбирам Smile Аз също изключително много мразя кейсове и стъкла. Но ако ги няма просто ще съжалявам че съм дал една торба пари за телефон който ще заприлича на гъз с извинение. Взел съм поне максимално изчистен прозрачен най тънкия който имат Spigen за да мога максимално уж да нямам каквото и да е ама и да има там да пази. Аз искам да си пазя нещата много, работата не ми го позволява. Колкото и да ми е гадно съм принуден за да мога да го запазя в перфектно състояние. И на Сонито бях с такъв кейс и стъкло и вижте в какво състояние са само за няколко месеца ползване. Не искам това да е върху корпуса нито на Сонито, нито на айфона

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#99

Имам iPhone 5S и Nexus 5-ца. Като гледам какви боклуци с бъгав софтуер изкарват, мисля да не се ъпгрейдвам в близките 11 години. Мерси.

Beware of Котка!
Цитирай

Изтекоха ми очите по тоя хром, вярно ще оставя яко пръсти ама....

[Изображение: xperia-z5-premium-13.jpg?itok=d38jy9Sh]

[Изображение: chrome_f0158c7485655f99b76d4631d7fbbdf9....0-1000.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)