Анкета: Samsung S6 или ЛG G4 - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Samsung S6
71.43%
5
71.43%
LG G4
28.57%
2
28.57%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung S6 vs LG G4 кой е по добре
#1

Здравейте кой е по - добре да взема. 
Samsung Galaxy S6 или LG G4

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай
Аксесоари
#2

+1 за LG G4 ...имаше подобна тема по-надолу с плюсове и минуси на 2 та тел ))
Цитирай
#3

Всичко зависи за какво ще ползваш телефона Wink

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#4

Може ли линк към темата, че не я намирам

Не знам вече имах S5 и мисля, че няма да има кой знае каква разлика и клоня към G4

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай
#5

И аз съм пред същата дилема и мисля,че ще е ЛГ-то.
След две "прехвалени"Галаксита не ми се ще да късам нерви отново със Самсунзи
Цитирай
#6

Нз S6 е много по тънък, LG G4 много дебел ми се вижда. Искам нещо различно, и след като съм имал S5,едва ли ще има кой знае какво повече S6 освен, че пръстовия отпечатък е с докосване и малко по мощен. Избора ми е много труден помагайте.. Напишете кой Вие предлагате и защо така мислите.

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай
#7

@amadeus3 според мене от Samsung на Samsung писва и трябва разнообразие иначе S6 си е супер телефон.
Ако искаш виш Sony Xperia Z5 и HTC One M9 иначе LG G4 е добър и той ама да го носиш в дънки или в квото и да е си е неудобно.
Цитирай
#8

Ай ся... Чак пък неудобно.
Няма шипове, споко Smile

LG G4
Цитирай
#9

Е аз съм носил Nokia N8 в джоба която също е дебела, за мен това не е проблем .Вчера мой приятели който работят в Магазини за телефони ми казаха, че Samsung S6 давало много проблеми,а пък някакъв човек имал LG G4 и го пробвал качил му много приложения и е пуснал няколко едновременно,който взимали много рам памет и изобщо не е забил телефона за това крайното ми решение е да взема:
1.LG G4 H815 Black 32GB
2.Micro SD Class 10 Samsung
3.LG G4 Spigen Neo Hybrid Case
4.LG G4 CSV-100 Crystal Guard Cover
5.Tempered Glass 9H протектор от закалено стъкло
6.LG BL-51YF оригинална батерия 3000 mAh
И вече се надявам да ми мирне главата Smile

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)