Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

RedMi Note 2 vs Mi4C
#1

Здравейте,

Дойде времето да се ориентирам към нов апарат. От известно време попивам всякаква нова информация в нета и определено съм се насочил към Шаумитата. Това което ме затруднява е изборътмежди два апарата и ще съм много благодарен ако споделите мнение да ми помогнете да избера. 

Разликата в цената е фактор но не основен. Все пак не е огромна а и при цена от 160$ направо се чудя какво всъщност се чудя, то това си е без пари на фона на предложенията от родните оператори. 

И двата имат исканите от мен IR blaster  и ФМ Радио които текущото ми нексусче 4 няма и ми липсват.
2 гб рам ме устройват напълно. USB C не е факторът който би ме накарал да предпочета конкретен апарат.

До тук остава единствена забележима разлика големината на дисплея. 

Какво друго изпускам ? Не съм запознат с софтуера но като цяло двата апарата са пуснати през един месец време и вероятно поддръжката им ще е еднакво дълга, колкото и да е.

Прегледах всички видеа до които се добрах в тубата и не мога да реша. Сякъш дисплея на Mi4C е с една идея по-добър.
Не мога да се ориентирамза камерата как стоят нещата. И двата правят доста над приемливи снимки. 

Моля за съвет.

Поздрави,

А.

HTC Hero White / HTC HD2 - android / Nexus S / Galaxy S Advanced / Nexus 7 / to be continued ...
Цитирай
Аксесоари
#2

Нали разбираш, че всеки ще си хвали неговото Smile Аз бих ти препоръчал Redmi note 2 , за мен разликата в цената си е значителна.
Цитирай
#3

Очаквах дисплея да е доста слаб,но направо съм очарован,направо е прекрасен даже.камереата сякаш слабее малко,но аз от камера и настройки грам не разбирам.всичко това сравнено с г3 .мини някой колега да ти покаже апаратчето
Цитирай
#4

Привет,

Именно за това е и темата. Който реши да похвали неговото та да натежат везните на някъде.
За цената си прав. Още повече до колкото рабирам и TD версията върши работа при нас а тя е вече е чувствително по - достъпна от Mi4C - от. "NikolayBUL [Изображение: buddy_online.png] "Ако не се лъжа ти не си ли с TD версията. Извини ме ако бъркам просто темата е прекалено голяма и не ми се търси.

http://www.minideal.net/xiaomi-redmi-not...60mah.html

Това би трябвало да е чудесен апарат който да се ползва и в нашите мрежи като единственота разлика от него и модела за 175E е, че трябва да се префлашне с нужния ром. Правилно ли го разбирам ? Съмнявам се да е само това и 40е разлика. 

oxy2 [Изображение: buddy_online.png]  като ти видях подписа и някакси всичко стана по - лесно. 
Апаратът който много ме съблазнява е Lg G3. Моля те кажи ми като ползвател на двата ще сбъркам ли ако заложа на Шаумито. 
И конкретно камерата, на автоматични настройки по- добра ли е от Nexus 4-ката който виждам, че ползваш както и аз. 
Мисълта ми е, че пикселите са повече да, но какво ти е личното мнение - "Мии, по- добра е да но леко" или "Ооо, човек какво говориш. Камерата на Шаумито е невероятна в сравнение с нексуса"  Smile.

Поздрави,
А.

HTC Hero White / HTC HD2 - android / Nexus S / Galaxy S Advanced / Nexus 7 / to be continued ...
Цитирай
#5

MI4c е по-добрият вариант,но и двата ще са еднакво бързи
Цитирай
#6

(2015-10-12, 14:01:22)sashom написа:   "NikolayBUL [Изображение: buddy_online.png] "Ако не се лъжа ти не си ли с TD версията. Извини ме ако бъркам просто темата е прекалено голяма и не ми се търси.

Мне Smile Аз бях от един от първите закупили устройството, но FDD. Колегата @oxy2 обаче е с TD, така че той може да ти отговори ако имаш някакви въпроси, както за LG-то , така и за Xiaomi-то
Цитирай
#7

Аз съм с tdd и съм му префлашнал интернационален ром,всичко си е перфектно.за камерите пак казвам,не ги разбирам,по добро е от на некс-а,обаче е голямо изоставане от г3.нищо от g3 не ми липсва с редмито
Цитирай
#8

Mi 4C скъпата версия е с 3ГБ рам, тоеа вече си е плюс, нищо не може да ти компенсира 1 ГБ рам както и да го смяташ.
Цитирай
#9

Привет,

Тъкмо реших, че съм се ориентирал и попаднах на следната новинка:
http://www.androidauthority.com/xiaomi-p...19-648580/ 

Отделно OnePlus X / Mini. 
Но пък едва ли ще е близко до цената RedMi Note 2-йката. 

Поздрави,
А.

HTC Hero White / HTC HD2 - android / Nexus S / Galaxy S Advanced / Nexus 7 / to be continued ...
Цитирай
#10

Аз ако съм ще поръчам ноте 2 от xiaomiforsale. Ще ми дойде за 1 седмица, ще имам 1 година гаранция и накрая ще имам един много добър и евтин телефон с най-красивия UI според мен
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)