Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем при ъпдейта на андруид 6.0 с месинджър
#1

1. При инсталирането на новата версия, месинджър не се отваря с кръговите икони, който остават на даден човек при затворени приложения.
2. При натиснат "архиве" на човека в месинджър, къде отива и как мога да го върна обратно за да се вижда, когато го отворя?

Благодаря предварително!
Поздрави! Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

На мен не ми се появава това "кръгче" откакто сложих 6-цата. Но го преживявам Wink
Цитирай
#3

И на мен и за това питам дали някой знае как се оправя или е бъг и трябва да чакаме следващия ъпдейт...
Цитирай
#4

Влизате в чата с някой, натискате малкото i горе вдясно, после на трите точки open chat head (първото). От там ви вкарва в разрешенията на приложението и си го пускате.

Even when winning is illogical losing's still far from optional!
Nexus 5
Цитирай
#5

   
Не става така, защото нямам тази опция.. преди я имах, още когато отворя това с кръгчето
Цитирай
#6

При мен го има..

[Изображение: dc957db1647b146f3606ac0734e049ed.jpg]
Цитирай
#7

Settings -> Apps -> Settings (иконката над приложенията) -> Draw over other apps -> Draw over other apps -> Намирате приложението -> Избирате го -> Слагате отметката на Permit drawing over other apps.

OnePlus 7 Pro
OnePlus 3T
LG Nexus 5
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай
#8

.jpg 12064097_847759718605996_2043634853_n.jpg Размер: 10.04 KB  Сваляния: 27

Можеш ли да обясниш по-подробно, защото пробвах някой неща, но не намерих това "APPs"
Цитирай
#9

В настройките на телефона има apps. Извинявам се за объркването.

OnePlus 7 Pro
OnePlus 3T
LG Nexus 5
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай
#10

Благодаря ти много, стана! Wink
Ти беше го обяснил, но аз бях на българско меню и първоначално не съм го видял...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)