Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон с разнообразни калъфи
#1

Здравейте,
налага се да закупя телефон за дъщеря ми. Трябва да отговаря на следните критерии:
- задължително да има разнообразни калъфи за модела: розов, с айфелова кула и т.н. 
- да е с хубав дисплей и чувствителен тъчскрин
- да му държи батерията
- да е лек и удобен

Предпочитам да е възможно най-евтиния вариант, тъй като ще се носи в училище.

Да е около 250-300 лв.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ценови диапазон? Този "най-евтин вариант" е много относително понятие
Цитирай
#3

Да е до към 250-300 лв. Може и малко повече.
Цитирай
#4

Чисто нов или втора употреба с гаранция ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#5

Нека да е чисто нов.
Цитирай
#6

Lenovo A5000 , от оранжевия оператор, без договор с карта за лоялни клиенти е на цена 300 лева. Гледах го и в интернет магазн, пак е толкова цената.
Цитирай
#7

A6000 не е ли по-удачен като избор на калъфчета ?
Цитирай
#8

Има и за двата в aliexpress, там е пълно с калъфи. За кой са повече вече не знам. Smile
Цитирай
#9

Като избор на калъфчета при Android най-добре са телефоните на Samsung. За 300лв. се намират S3-ки.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#10

А от моделите S3 до към 400лв. Кой се препоръчва?
Цитирай
#11

Оригиналния S3 е абсолютно мазало, особено под стоков 4.3 ъпдейт, по-добре един чисто нов S3 Neo с KitKat, по-свестен процесор, повече RAM а и всички аксесоари за S3 мисля, че пасват (но не съм 100% сигурен дали са идентични корпусите). А и има двусимова версия. Цените са малко над 300 лева.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#12

Аз имам чиста S3-ка и бих ти препоръчал да се ориентираш към Neo варианта. Върви доста по-гладко и бързо.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#13

Взимай S3 Neo,чисто нов е малко над 300лв. и за него има доста аксесоари и калъфчета.Тези за обикновенния S3 стават и за Neo-то.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#14

Здравейте,
след доста оглеждане малко се промениха критериите. Цената е до 440 лв. за нов телефон, като задължително:
- с 2 SIM-а !!!
- Бял !!!
- 4.5" или 5" !!!

SONY Aqua M4 не ни хареса и по принцип SONY-то отпада.
Samsung A3 става, но ниската разделителна способност не позволявала Youtube клипове с висока разд. способност да се гледат - това така ли е !?!
Samsung J5 е само с 8GB РАМ, но принципно става.
Xiaomi mi4i го има малко над тази цена - струва ли си ?
Lenovo ... варианти?
Цитирай
#15

Xiaomi Mi4i го има на Али на цена от $216. Търси на Goldway. И определено си заслужава.

 
Цитирай
#16

Lenovo S60 i Meizu M2 note са добър избор ...разгледай ги в нета
Цитирай
#17

NoMaDXiaomi Mi4i  го има на Али на  цена от $216. Търси на Goldway. И определено си заслужава.

Искам го с гаранция от БГ фирма и видях,  че се предлага за 480лв. А иначе LTE  ли трябва да му пише на кутията,  за да е с български?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)