Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG пуска Android 6.0 Marshmallow следващата седмица за G4
#1

[Изображение: LG_Marshmallow.jpg]


   
 За втора поредна година LG обявяват супер бърз ъпдейт до следващата версия на Android за своя флагман. LG G4 ще започне да получава Marshmallow още през следващата седмица, но само за потребителите в Полша. Това е същата страна, която получи и Lollipop за G3 миналата година. Явно LG харесват Полша. Следващите пазари ще са Европа, Азия и Америка...


Към цялата статия -->
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако това се окаже вярно, адмирации за LG! Smile

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#3

След бързия ъпдейт, LG G3 си стои на 5.0.x т.е. бързо и после... нищо.

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#4

@kayovas за съжаление си прав малко не обмислят ''бързите'' си ъпдейти. Пускат на флагмена за момента първата излязла версия, после за бившия следващата и така ги ''зарязват''. Според мен тази надпревара не е нужна, малко по късно не е проблем стига да са им актуални версиите.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#5

Kayovas, вие пак се радвайте че ще получите 6.0, че можеше да ви "зарежат" на 5.1.х...

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#6

Глупости,все едно Г4 да не получи никакви ъпдейти на андроид от тука нататък.г3 получи лолипоп заедно с нексусите,тази година даже зе бавят
Цитирай
#7

Не е случайно. Google обяви LG за най-добър Nexus партньор. И ето го резултата...
Нека ви. И аз бих искал да го получа.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#8

Да бе много добър партнъо няма що. Lg G2 ще си остане с 5.0.2, докато всички други флагмани са поне с 5.1. Lg G3 също все още е с 5.0.2, а не с 5.1.1 както са всички други флагмани. Ще получи андроид М и до там. Супер бавни са им ъпдейтите.
Цитирай
#9

Колега @rdlegy само да те поправя, че G3 все още е с 5.0.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#10

На приятелката ми г3-та е с 5.1.1 :/
Цитирай
#11

Сега дайте да се придържаме към темата. Възможно е да е с 5.1.1, ако е от американския оператор Verizon. Само те са единствените, които са пуснали ъпдейт до 5.1.1.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#12

Вече наличен в Корея - http://www.gsmarena.com/lg_g4_receiving_...-14839.php

Samsung, къде сте? Дано поне не ни пуснат нещо бъгаво за S6...

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#13

Хайде сега някой да качи ревю на LG G4 в тубата. Ако всичко е наред, може да го взема и аз.

Samsung Galaxy S7
Цитирай
#14

Нещо за G3 знае ли се?

Lenovo P70 + MIUI 9
Цитирай
#15

Има отделен раздел на G3 и специална тема за актуализациите!

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#16

След като вече пуснаха ъпдейт до 6.0 за G4, na 18 Декември се очаква и за G3 в Полша. Браво на LG! 

Смешниците Samsung да се засрамят с техния Януари за S6 !!

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#17

То голям келепир от тая 6-ца няма, сигурно ще е пълна с бъгове

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#18

Голям е наистина. Вземи разгледай един Nexus 5X примерно и ще видиш. Няма какво да си кривим душата - браво на LG. Samsung пак спят.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#19

Нещо ми се струва, че в грешната тема взехте да обсъждате!
Цитирай
#20

Тая 6ца стабилно ми забърза и оптимизира работата и батерията на телефона. Така, че хората с бавните ъпдейти - не се утешавайте като колегата по-горе ''сигурно ще е пълна с бъгове''. Много смешно и лишено от факти и аргументи изказване.

Дано ЛГ не омажат нещата докато си внедряват фирмените боклуци.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#21

Има списък за note 5 и s6 edge + които ще получат декември. (не съм гледал в официалния сайт на самсунг, а в някакъв друг обикновен форумен сайт.
Аз проблеми с батерията и оптимизацията нямам Smile
За Сони има android concept 6.0 от октомври и кво ? Голям праз... Никога няма да спрете да се сравнявате с другите телефони и да започнете да се радвате просто, защото това си е вашия телефон..

Да не съм off topic -> браво на LG. Ако пуснат и някое друго коментарче потребителите как е с новия андроид - супер Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)