Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми с микрофон
#1

Здравейте.

От скоро G2-ката ми прави проблеми с микрофона. От другата страна на разговора не се чува изобщо, при запис, Google Search също има проблеми.

Когато включа на високоговорител е добре, но тогава работи горният микрофон.

Пробвах да почистя микрофона със сгъстен въздух и се оправи, но временно и така няколко пъти почиствах, но вече отказва да се оправя.  

Имал ли е някой от вас подобни проблеми и има ли решение, освен сервиз и евентуална смяна?
Цитирай
Аксесоари
#2

Махни капака и виж дали няма боклуци под решетката, ако ме знаеш как, изпиши в youtube-LG G2 replace, примерно и гледай частта със свалянето на капака. Лесно е. Ако няма ефект-сервиз

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
#3

Най-добре е сервиз .Аз също бях правил подобна тема и на доста Г2 го има и трябва просто да се смени микрофона

Славия София 1913
Цитирай
#4

@slavista, ако само е за чистене защо да ходи в сервиз? Няма ли да му е по-лесно да си изчисти микрофона сам, вместо да чака някой от сервиза да му го оправи.. Big Grin

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#5

Единствено ме притеснява при отварянето да не стане разхлопан капака после и да скрибуца. Иначе да съм го отворил до сега, нищо, че е гаранционен.

П.С. След отваряне и почистване - нулев ефект.
Цитирай
#6

Да не си пуснал скоро опцията за подтискане на шума при разговор. На две марки вече с нея не ме чуват Z2 и Mi4
Цитирай
#7

Този проблем е дискутиран ! Трябва да се подмени с нов.
Линк

Славия София 1913
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)