Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Z5 (E66xx)

Сменят дисплея с нов,а не телефона. Телефони не сменят от Z1 сам.

Sony Xperia Z1 Comapct Black
Sony Xperia Z5 Green
HUAWEI P20 Midnight Blue 
Цитирай
Аксесоари

Колеги, днес си взех устройството от сервиз! Sony Z5 Смениха дисплей модул, защото ми излезе жълто петно, рамка нова са ми сложили и лента. В магазина на Теленор пробрахме и работи сим картата, и всичко си беше наред. И когато говорих по-телефон и изведнъж прекъсна и ми даде няма покритие вече 4 часа. Сложих друга нано сим на другия ми ХА Сони, и си работи, пробвах с друга сим на Z5 и няма отново успех. Утре пак ще го нося в магазина, и сигурно ще го върнат в сервиза отново в София. АЗ съм от Бургас. Пробвах да се свържа с мрежата, от настройки, излиза ми теленор бг лте, но пише, че не може да се свърже и си стои няма покритие?! Благодаря Ви, ако дадеде някоя идея, ако не заминава отново в сервиза!

sometimes the smallest things are the biggest...
Цитирай

Пробвай в поправка с програмата на Сони
Xperia Companion
...ако няма ефект и за да не чакаш може да изпратиш телефона директно до Булграм
звънни им да ти обяснят
Цитирай

(2018-04-07, 11:53:24)Sev написа:  Пробвай в поправка с програмата на Сони
Xperia Companion
...ако няма ефект и за да не чакаш може да изпратиш телефона директно до Булграм
звънни им да ти обяснят

Благодаря ти, колега! Пробвах с поправка, но без успех и отива в сервиза за смяна на говорител и слот за сим, предполагам де.! Мисля да си взема XA2 Някой ползвал ли го е, и на какво мнение сте? Всичко е добре на телефона и дизайна ме кефи, но не толкова колкото на з5 и това, че не е водоустойчив! Благодаря Ви! Весели празници!

sometimes the smallest things are the biggest...
Цитирай

Привет на всички. От известно време насам телефонът ми (SXZ5)  започна да се изключва при наличен заряд на батерията. Първоначално от 15 %, след това започна да се увеличава, 20-30% сега вече от 60-70% наличен заряд телефонът гасне. Въпросът ми е, батерията ли е заминала или може би трябва да се преинсталира софтуера ?!?
Благодаря предварително !

Sony Xperia Z5 black
Цитирай

Възможно е наистина батерията да е дефектирала, но именно преинсталирането на софтуера ще потвърди или отхвърли това.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Здравейте, имам Z5C с оригиналния андроид 5.1.1 и понеже чета много противоречиви коментари за новите версии, предпочитам да не го сменям. От известно време телефона не работи добре, много бави, камерата забива, Контакти не работят. Искам да направя Repair с Xperia Companion и въпроса ми е дали ще ми се инсталира и последната версия на Андроид заедно с поправката на софтуера като стартирам Repair?
Цитирай

@ikin, Точно така, няма да остане текущата версия на Андроид, а ще се инсталира последната налична версия на Андроид за твоето устройство, вероятно Андроид 7.1 в зависимост от региона, за който е предвиден софтуера инсталиран на устройството.
Вариант за оставане на текуща версия, е връщане към фабрични настройки и ако проблемите продължат, евентуално флашване на желаната от теб версия с Флаштул, но след стриктно спазване на последователност от стъпки.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 1 потребител изказва благодарност на Monipeev за това мнение:
  • ikin
Цитирай

Нямам проблеми със 7.1 не знам какво си чел. А и съм го напраскал със 100 приложения.

Sent from my E5823 using Tapatalk

Sony Xperia S Black
Цитирай

(2018-11-23, 11:39:54)toma-pln написа:  Нямам проблеми със 7.1 не знам какво си чел. А и съм го напраскал със 100 приложения.

Sent from my E5823 using Tapatalk

 На Z5 compact ли? Четох всички мнения в раздела за новите версии андроид за Z5C.
Цитирай

Да компакт

Sent from my E5823 using Tapatalk

Sony Xperia S Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)