Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Z5 (E66xx)
#26

Не, не бях активирал ОЕМ Unlocking. Активирах го. Получи се от раз.

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB 24+12RAM

Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте, днес без причина(даже не съм разбрал кога), телефона ми се е изключил. Натиснах бутона за включване без резултат, пак бутона с усилващия бутон, три пъти вибрация, пак нищо, и нищо и нищо, докато не го включих на зарядно. Тогава се включи, батерията беше на 77%. Някакви идеи.

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#28

Здравейте, имам въпрос. Прочетох в този раздел коментари, че звъни слабо телефона, лично си играх малко с него. При пускането на музика се чува наистина малко по-слабо сравнение напр. с компакт версията, ама беше в мол и малко си е шумно. Как е при разговори, има ли някакви забележки? Питам сериозно, защото договорът ми изтича и мисля да си го купя.

ZTE Blade Q=> Xiaomi mi4 2 gb
Цитирай
#29

Замисли се за Z5 Premium . Няма горепосочените проблеми и от звука ще останеш очарован .

SAMSUNG Galaxy Note 20 ULTRA
Sony Xperia Z TABLET
Цитирай
#30

Имам Z5 от 2 дни и още немога да се пренастроя от Самсунга. Появи се някаква звезда в нотификейшън бара и нито знам защо е, нито знам как съм я включил. Някой да помогне? Че се чувствам леко тъпо. Благодаря!
Цитирай
#31

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1209986

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#32

Здравейте,имам проблем с отчета за доставка и прочитане на ммс.Никъде не получавам отчет при изпратено съобщение. Ативирал съм ги в настройките но уви! Оператор Теленор.моля за съдействие. Z5 compact
Цитирай
#33

Известията не се получават като отделно съобщение и нямат звуков сигнал както беше при старите телефони. ММС не съм изпращал никога и не мога да кажа нищо. След изпращане на СМС текста е сив, и когато бъде получен от другата страна става черен. Освен това, ако държиш отворено съобщението ще видиш, че след получаване се показва една зелена отметка. Това е известието. Предполагам, че и при ММС е така.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#34

(2016-01-06, 22:58:00)xn3k написа:  Известията не се получават като отделно съобщение и нямат звуков сигнал както беше при старите телефони. ММС не съм изпращал никога и не мога да кажа нищо. След изпращане на СМС текста е сив, и когато бъде получен от другата страна става черен. Освен това, ако държиш отворено съобщението ще видиш, че след получаване се показва една зелена отметка. Това е известието. Предполагам, че и при ММС е така.

Благодаря ще пробвам и ще пиша.

(2016-01-07, 12:57:19)mitsco написа:  Благодаря ще пробвам и ще пиша.

Става точно така както си описал.
Цитирай
#35

Здравейте отново имам питане към знаещите,проблема е с бързото стартиране на камерата.Задавам в настройките.. /само стартиране /и нищо.Моля за съвет. Z5 compact.
Цитирай
#36

Какво значи "и нищо"? Какво се опитваш да направиш?
Имай предвид, че камерата няма настройка за бързо и бавно стартиране, а само за стартиране и "старт + снимка".

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#37

(2016-01-08, 21:27:53)xn3k написа:  Какво значи "и нищо"? Какво се опитваш да направиш?
Имай предвид, че камерата няма настройка за бързо и бавно стартиране, а само за стартиране и "старт + снимка".

Да прав си.Задавам само стартиране в (настроики на камерата) и когато натисна бутона за камера (до бутона за усилване) при заключен екран камерата не се включва. Модел Е5823, версия 32.0.А.6.200
Цитирай
#38

Опитал ли си със задържане на бутона за камерата?

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#39

(2016-01-08, 23:14:21)Monipeev написа:  Опитал ли си със задържане на бутона за камерата?

Не става
Цитирай
#40

Хубаво ли го натискаш, защото бутона има двоен ход - за фокусиране и за снимане. Трябва да се натисне по-силно до втората стъпка и да се задържи 1-2 секунди.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#41

(2016-01-08, 23:50:24)xn3k написа:  Хубаво ли го натискаш, защото бутона има двоен ход - за фокусиране и за снимане. Трябва да се натисне по-силно до втората стъпка и да се задържи 1-2 секунди


(2016-01-08, 23:14:21)Monipeev написа:  Опитал ли си със задържане на бутона за камерата?

(2016-01-09, 14:27:40)mitsco написа:  

Ей стана най после но така и не разбрах как.Може би от кейса или слабо съм натискал? БЛАГОДАРЯ на всички за отзивчивоста
Цитирай
#42

Здравейте, проблема е следния: цяла нощ телефона е на зарядно, сутринта е на 100% без да го използвам(защото пътувам за работа) след близо час изваждайки го от джоба ми прави впечатление че е топличък, не горещ не загрял, но не го използвам. След час и половина искам да звънна топличък отново и не реагира. Рестартирах го и като се включи батерията беше на 70%. Някакви идеи? Предварително благодаря.
Цитирай
#43

Идеята е, че нещо го е задържал буден...и това нещо е било толкова бъгаво, че ти е блокирал телефона.
Някое от приложенията от маркета ще да е виновника.
Цитирай
#44

Да и аз мисля като @GHOSTFACE. Виж всички последно инсталирани приложения и започни да ги деинсталираш едно по едно.би трябвало да помогне. После инсталирай последните приложения по едно на ден за да разбереш кое прави мизерията.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#45

И аз си го помислих, но не съм свалял скоро ново приложение, но имам съмнения за Viber или WhatsApp, напоследък ми излизат някакви съобщения ще става платено няма да става платено, дано е единичен случай. Благодаря за съветите.
Цитирай
#46

Ако мислиш, че е вайбър пробвай това
Влез във вайбър>settings>general>wi-fi sleep policy> use device's settings. Иначе при връзка с wifi постоянно държи телефона буден.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#47

То не е задължително скоро да си свалял ново приложение.
Достатъчно е да си ъпдейтнал съществуващите. С някой ъпдейт приложение може да се омаже. Каквито проблеми често се случват с бъгавите приложения на социалните мрежи и разните чатове примерно.
Цитирай
#48

Изключва ли ви се WiFi в спящ режим?
Щото на моят не - с версия 32.0.А.6.152 съм. Първо мислих, че графиката в статистиката при батерията лъже, че работи постоянно и тя най-вероятно си и лъже, понеже вечер от профилте съм задал да спира WiFi в определено време, а чертата и е цяла, заедно с тази на обхвата.
Обаче всики път като си откл. тела забелязвам, че вече е вързан към WiFi, а не трябва да е така...
Всички настройки в разширени са така, както трябва да бъдат. Вибер-а още не съм го качил..
Цитирай
#49

Здравейте, колебая се дали да взема този телефон. Да питам има ли някой взел от Теленор, наистина ли няма слушалки в комплекта? Как се държи телефона, загрява ли много, камерата - смисъл размазани ли са снимките? По играх си малко с телефона, но не достатъчно за да затвърдя мнение. Като дизайн е супер. Забелязах нещо като си играх, изключвам Блутута и той постоянно се включваше пак.

ZTE Blade Q=> Xiaomi mi4 2 gb
Цитирай
#50

(2016-01-25, 12:21:03)rumo написа:  Изключва ли ви се WiFi в спящ режим?
Щото на моят не - с версия 32.0.А.6.152 съм. Първо мислих, че графиката в статистиката при батерията лъже, че работи постоянно и тя най-вероятно си и лъже, понеже вечер от профилте съм задал да спира WiFi в определено време, а чертата и е цяла, заедно с тази на обхвата.
Обаче всики път като си откл. тела  забелязвам, че вече е вързан към WiFi,  а не трябва да е така...
Всички настройки в разширени са така, както трябва да бъдат. Вибер-а още не съм го качил..
И при мен е така за жалост и при старата и новата бройка. Колко ти пада батерията на вечер? Стой си активно wi-fi без значение дали е вкючено или изключено.

Ето

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB 24+12RAM

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)