Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Z5 (E66xx)
#76

(2016-02-13, 13:55:22)Monipeev написа:  Не отричам подобен проблем, но вероятно става въпрос за софтуерна неточност, защото както споменах и преди, няма причина двата коментирани звука, да са взаимно свързани при регулиране на единия от тях.
Интересно друг потребител с конкретния модел телефон, да си направи "труда" и да промени настройката за да сравни дали и при него има такава иначе излишна зависимост.

Пробвах тази настройка но при мен няма такава зависимост.При разговор след промяна на силата на звука,остава така до следващия разговор,като не се променят силата на звънене,мултимедия и будилник.Версия на софт.32.0.А.6.200-Z5 compact
Цитирай
Аксесоари
#77

@mitsco, Благодаря за отговора, но нека се включват с мнения потребители, притежаващи модела Xperia Z5, за който всъщност е и раздела, а и темата.
Моля за публикации касаещи модела, оказан в името на раздела и темата.
Благодаря за разбирането Ви.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#78

Да, има я тази зависимост ... Не запазва настройката от предният разговор а се синхронизира със силата на звъненето .

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#79

Потвърждавам, че и при мен го има този недостатък. Намалявам силата на слушалката по време на разговор на 50% и след това пак е на нивото на сила на звънене. Друго, което забелязвам е , че батерията за момента държи поне с 20% по-малко отколкото на Z3. Може би след няколко цикъла заряд-разряд да се нормализира, но за момента е на по-ниско ниво. Трето което ми прави впечатление, е че звука който се чува към отсрещната страна през микрофона е малко по-приглушен. На Z3 се чуваше кристално ясно. Дано поне при този да не се разлепя дисплея и да се появява жълто петно, че станах луд с Z3 в това отношение - два разлепени и две жълти петна , общо 4 броя за 10 месеца.

Sony Xperia Z5>>Sony Xperia Z3 >> Sony Xperia Z >> Sony Ericsson Arc S >> Sony Ericsson Vivaz Pro >> Sony Ericsson G900 >> Sony Ericsson T650 >> Sony Ericsson K510 >> Sony Ericsson T630 >> Ericsson A1018s >> Ericsson GA 628
iGO Primo v.2.0.1 (Explay Surfer) 9.6.7.281004 1920x1080 Xperia Z и Igo 2.4 1280x720 M4AQUA Z3 COMPACT Ext.SDCARD
Цитирай
#80

Здравейте, може ли някой да ми каже как мога да махне отключването със схема и да го върна на плъзгане???
Цитирай
#81

Влез в Настройки/ Защита/ Изчистване на идентификационни данни - След това задаваш метода на желано отключване.
Използвайте търсачката форума.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#82

а знаеш ли какви са тези идентификационни данни ? премахване на всички сертификати , да не се бъгне нещо ?
Цитирай
#83

Едва ли бих предложил нещо подобно, което би довело до предположението ти.
Ти попита за решение, аз ти го дадох, излишно е недоверието ти в този случай.
А за търсачката на форума, то ако бе въведен въпроса там, щеше да се убедиш в това, че няма какво нередно да се случи, а ще позволи да си промениш начина на отключване:
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1243879
Както и има още много  подобни отговори на същия този въпрос.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#84

благодаря за информацията и за разбирането
Цитирай
#85

Здравейте, един приятел си взе  Sony Xperia Z5  и има проблем с алармата. Проблемът е, че не може да я спе и всеки път се налага да рестартира телефона. Ако някои има подобен проблем и се е справил моля да пише. Smile
Цитирай
#86

здравейте,
от две три седмици имам сони Z5, точно както си разглеждах нещо и блокира, не мога да го рестартирам, да го изключа, дисплея свети и не се изгася, пускам го на зарядно , не бачка. Какво стана , някой има ли идея???
Цитирай
#87

Задръж едновременно бутоните за включване на телефона и бутона за усилване на звука, докато не усетиш три бързи вибрации.
След това можеш да го пуснеш отново с бутона за включване.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#88

много ти благодаря, успях да ги изключа, но имаш ли представа защо така се получи?
Цитирай
#89

Софтуер е все пак, а може и дадено външно, допълнително приложение да му е повлияло по този начин.
Случва се, не се притеснявай, защото обикновено това като проблем, което е свързано със софтуер, подлежи евентуално на отстраняване.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#90

Здравейте . Имам проблем с Xperia Z5 Не иска да се ъпдейтне до 6,0 .Телефона си тегли софтуера и като завърши изчезва и започва пак наново до го тегли . През Xperia Companion отивам до стъпката на флаш мод и нищо повече . Свети зелено диода и нищо не се случва освен че се разрежда батерията което остановявам след като си рестартирам телефона
Цитирай
#91

@vbenov, Извини ме, но сигурно ли е, че пристъпваш към Флаш режим, а не просто погрешен опит към това и последващо зареждане на батерията? При подканване към изключване и свързване към компютъра, преди да се свърже с кабела се задържа бутона за намаляване на звука и едва след това докато държиш бутона, свързваш и кабела към телефона.
Опитай все пак и с Pc Comapnion и виж дали ще има резултат ако с горното не се получава.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#92

Преди да свържа кабела задържам бутона за намаляване след което светва зелено и толкова все пак следвам инструкциите излизащи на екрана . Не преминава към следваща стъпка. Тук интернета където съм е много слаб. Затова изчаках по дълго и установих че батерията ми се разрежда а не зарежда поради тази причина мисля че трябва да е във флаш режим
Цитирай
#93

Здравейте, искам да ви попитам, когато влезете в настройки>памет, колко е нормално да ви показва?
Цитирай
#94

Колеги, да ви попитам, купил съм компакта от технополис, обаче ми направи впечатление, че нямах слушалки в комплекта. Това нормално ли е? На баща ми му купих М4 аква и там имаше. Малко тъпо, че висок клас липсват такива работи.
Цитирай
#95

Нямат слушалки в комплекта. Sony препоръчват MDR-NC750 с цифрово подтискане на шума, но се закупуват отделно. Те са с 5 пинов конектор, но и стандартните три пинови слушалки си работят.
Цитирай
#96

Няма слушалки. Теленор
Цитирай
#97

(2016-03-29, 15:07:09)sashomi написа:  Нямат слушалки в комплекта. Sony препоръчват MDR-NC750 с цифрово подтискане на шума, но се закупуват отделно. Те са с 5 пинов конектор, но и стандартните три пинови слушалки си работят.
Тъпо, поне едни евтини да бяха сложили.
Цитирай
#98

Всеки производител има различни комплекти за различните региони и оператори. За СЕ1 така са решили. Аз лично предпочитам в комплекта да няма нищо (даже и адаптер с кабел), но да е на по ниска цена. В нас се търкалят поне 6 адаптера от стари телефони и още толкова кабели. Когато въведоха Micro USB стандарта преди време, точно такава беше идеята - в кутията да има само телефон и нищо друго. Не разбирам защо това не се случва?

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#99

Защото ще зареждаш по голямата си батерия със старото зарядно за 3 часа вместо за 2 с новото. Примерно.

Sony Xperia S Black
Цитирай

Не виждам липсата на слушалки някак си да е намалило цената на телефона. Дори обратното, Sony, след епъл, имат най-голям марж на печалба. Цоцат яко.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)