Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблеми и въпроси свързани с Xperia Z5 (E66xx)

мнение 251 от slavinX10

Малко станах досаден с въпроси, но дадох апарата за ремонт и те направо го смениха. Всичко настройвам на ново. Сега имам приложение phone idle, което сваля 30% от батерията, а не помня имаше ли го преди, но не беше на първите места.
Мога ли да го махна или играни като консумация?
Цитирай

мнение 252 от Monipeev

Всъщност няма как да го премахнеш, защото това е времето за което телефона е бил на батерия, но не е боравено с него.
Погледни и времето в статуса след кликване на Phone idle.
Sony® Xperia Z2 /Sirius/ - Android 6.0.1
Moto 360° - Silver-Android 6

Цитирай

мнение 253 от slavinX10

Сега е 11:20 минути, а е минало 12 часа как съм го зарежда, но съм го ползвал повече от 2 часа
Цитирай

мнение 254 от vankata

Днес установих един не малко ссериозен проблем, телефонът изобщо не иска да се свърже чрез блутуут с други устройства, успява да се пеърне, но не се кънектва.
Единствено се свързва със тонколонката (SRS-X11) и слушалките ми (Sony MDR-XB650BT), но и те също не се свързват с компютъра ми.
Да не би да е на сони някаква измислица да работят само с техни устройства или нещо аз имам проблем, ако е така моля за съвет!
Цитирай

мнение 255 от ipi78

Явно имаш някакъв проблем, само не разбрах, не можеш да вържеш други устройства с Сонито или не можеш да вържеш Сонитата с компа?
Sony Xperia Z1 Comapct Black
Spny Xperia Z5 Green
Цитирай

мнение 256 от vankata

Всъщност сонито го вързвам с всички устройства освен таблет или компютър, а устройствата се вързват към компютъра.
Цитирай

мнение 257 от Stefan354

Здравейте, историята с моят z5 e доста дълга, но накратко: успях някак си да изкривя  телефона преди година, но всичко си работеше наред... докато не го намокрих и не проникна вода в корпуса. В момента телефонът работи и тъча реагира, но дисплеят не свети и е неизползваем. Въпросът ми е според вас има ли смисъл да се оправя и можете ли да ми препоръчате сервизи в София, съответно и ориентировъчна цена.
Весели празници!
Цитирай

мнение 258 от toma-pln

Ако е крив, не знам как изобщо ще сложиш нов дисплей на този корпус...

Sent from my E5823 using Tapatalk
Sony Xperia S Black
Цитирай

мнение 259 от Stefan354

Оказа се , че екранът работи , но не и подсветката, съответно дисплеят е видим единствено при много ярка светлина. А това най-вероятно няма да се оправи със смяна на дисплей.
Цитирай

мнение 260 от mchuchukov

Здравейте отново,
Честита нова година на всички и да отивам направо към въпроса.

бях писал точно като купих телефона(Е6633) преди известно време така и няма отговор тук на въпроса ми.
Вкъщи имам един рутер Асус, с който телефона има проблем като се свързва. Първо мислех, че е проблем на телефона, но не бях се замислял, че не съм тествал телефона дали на други wifi мрежи прави същото. след тест на няколко различни wifi мрежи(отворени и на гости при приятели) установих че проблема е само м/у моя телефон и моя рутер. След това се сетих, че бях взел в ръцете за няколко месеца един като резерва Lenovo p70 pro ако не се лъжа беше, и при него беше същото със wifi-a. До тук установих, че проблема не е в телефона а в рутера, но като изключа тези 2та телефона, какъвто и друг телефон да свържа към рутера всичко работи наред и няма никакви проблеми.... това ме навежда на мисълта, че и рутера е наред... да не говорим, че на рутера проблеми с лаптоп/таблет не е имало работи както трябва.

Някой с идеи? Или поне идея къде другаде мога да търся отговор.

За въпроса какво всъщност не е наред, ами не е наред това, че губи връза с рутера... под губи връзка преди показваше а индикатора постоянно, че е свързан но интернет няма да кажем 20-30 секунди а после пак има, след време пак така и така нататък. Сега ззбелязах последно време, че доста често направо и на индикатора показва, че няма връза с никакво wifi, иначе казано в режим на търсене на wifi. Мислех, че го прави заради youtube, нарочно пробвах и без да гледам видеа... пак го прави.

И бърз въпрос, само аз ли съм разочарован от батерията.... ? Телефона като производителност, камера и всичко ме впечатли наистина, но баатерията е пълна катастрофа. Този въпрос знам че не е за тук, но все пак.. Някой с предложение за телефон с приблизителни на Z5 характеристики, но с по хубава батерия... колкото по голяма, толкова по добре.
Цитирай

мнение 261 от Sev

Xz1
http://plesio.bg/smartfoni-c-69978016/xp...25339.html
Цитирай

мнение 262 от nnvviiddiiaa

(07 Jan 2018, 13:08:19)Sev написа: Xz1
http://plesio.bg/smartfoni-c-69978016/xp...25339.html

В techradar пишат, че камерата не била толкова хубава, особено при нощно снимане. Некво LG се справяло по-добре. 

Цитат:Where the camera really falls down is in low light. We tried it out at a music concert, and the person next to us was using the new LG V30 – and it was the LG which shone. The Xperia XZ1 struggled to focus with the flashing lights and moving artists on stage, leading to several muddy, out-of-focus snaps.
Цитирай

мнение 263 от Sev

Нали търсиш подобен на Z5
V30 е съвсем друго нещо и като крак, размер и цена
XZ1 е подобен на Z5
Но с по-добра камера и батерия

Снимка с XZ1
Автоматичен режим
Телефона е в ръка
https://ibb.co/c379mm
Цитирай

мнение 264 от Marto.g

Преди години имахме xperia play и имаше същия проблем и не намерих решение. На виваком с рутер от тях. Само той обаче изобщо не виждаше мрежата.

Изпратено от моят G8441 с помощта на Tapatalk
Цитирай

мнение 265 от GH0STFACE

@mchuchukov като за начало пробвай да смениш канала на рутера.
Цитирай

мнение 266 от C.postolov

Здравейте преди около две седмици си взех Z5-цата веднага се ъпдейтна до 7.1nougat обаче батерията не издържа повече от 13-14 часа при не толкова интензивна работа със Facebook,messenger и понякога chrome.И доста здраво се затопля само от примерно 15_20 минути във Facebook. Това нормално ли е, Благодаря

Изпратено от моят E6653 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD