Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дефекти в Xperia Z5
#51

На моят му трябват 20-30 минути да истине и тогава се оправя контраста.

Samsung Galaxy Note 10 Plus Aura Black; Huawei Mediapad M2 10.0 A01W
Цитирай
Аксесоари
#52

ами не знам,ама е кофти защото нищо не се вижда но не се и оправя и с чакане,налага се да заключвам и отключвам няколко пъти дисплея за да се сети да реагира,а другото както писах по рано е че като загрее телефона а той загрява за норматив ми спира камерата като ми показва съобщение че телефона е загрял и ще се изключи сама камерата докато се охлади като има и индикация термометър за това

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#53

Трябва да видиш от къде идва проблема с загряването. Ако е от игри нормално, все пак телефона е капсулован. Загряването бъгва и сензора за близост. Това с камерата не ми го е правило на моят телефон.

Sent from my Xperia Z5c using Tapatalk

Sony Xperia S Black
Цитирай
#54

Да сега разцъках clash of clans за 15 минути и същата работа, не мисля че е нормално за такъв телефон, премиум все пак, за какво му е тоя процесор като няма да го ползваш.То и малко слънце да види става така, без игри, добре си беше зимата, каде се появи тва лято Big Grin.Ако ми беше само за разговори щях с фенерче да си взема.

Samsung Galaxy Note 10 Plus Aura Black; Huawei Mediapad M2 10.0 A01W
Цитирай
#55

За съжаление прословутия SD810 явно си казва думатa.
Цитирай
#56

игри не играя на телефона,а загряването се получава дори без да съм го ползвал,само от външната температура му е достатъчно и както пусна камерата след 5 мин вече е неизползваема

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#57

Не е нормално
Цитирай
#58

Грее си така е. Имах и LG Flex 2 със SD810 същата фурна беше. А уж Z5 е второ поколение SD810, но май файда няма.

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB 24+12RAM

Цитирай
#59

То самото Z5 означава че телефона е зимен модел.Хем ще те топли през зимните виелици или с докосване ще размразява замръзналите автомобилни ключалки. Smile))

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#60

Здравейте,от едно известно време(след като подмених картата с такава 4G),установих че батерията от два дни издържа вече само един.Направил съм всичко описано тук относно този проблем,някой има ли идея на какво може да се дължи това явление?
П.П С посленият фърмуер съм!
Цитирай
#61

Колега , 4G харчи значително повече батерия от 3G. Няма за какво да се притесняваш - 1 ден с 4G e нормално.

Iphone X Space Grey 
Цитирай
#62

имам чуството че от целия форум за не зависимо какво устройство и модел аз съм единствения който не ми пука батерията колко издържа Smile като свърчи има ток,ако няма ток има преносима батерия Smile а когато съм близо до ток по дълго време и ползвам често телефона даже не го изключвам от захранване Smile

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#63

Не само ти си така. Wink И за мен батерията е консуматив, който не пестя.  Lol

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#64
Sad 

Здравейте, писах в друга тема, но там не получих отговор. Въпроса ми е - нормално ли е телефона ми постоянно да е буден и съответно как мога да го оправя? Телефона е на една седмица и е купен от skyfon. 
Както се вижда от скрийншота системата android го държи буден през цялото време.


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
#65

Не е нормално
Има нещо което го кара
При мен го прави HBO GO
Оправя се след рестарт на телефона
Цитирай
#66

И на мен не ми пука за батерията до толкова, колкото да изкара сутрин от 8 до 00 часа и пак на зарядното. Оптимизирал съм го според нуждите ми за да изкарва това време. Но и не искам да му робувам и да търся постоянно ток и да разкарвам зарядни. Wi-Fi, 4g, синхронизация и местоположение са винаги пуснати.

Sent from my E5823 using Tapatalk

Sony Xperia S Black
Цитирай
#67

Благодаря за съвета Sev, оправи се, вече бях започнал да мисля, че е дефектен.  Smile

[Изображение: 2ec246a355f32e6cd392d544477a0f6d.jpg]
Пак стои буден през цялото време

Sent from my E6653 using Tapatalk
Цитирай
#68

Появи ми се жълто петно
Горе в дясно
Явно от топлината
Ще ходи в сервиз освен за камера и за дисплей
Цитирай
#69

и този ли? добре че от сони решиха да спрат тази Zагубена серия,ужас,всички Z серий все горещи като котлон,разлепват се дисплей,гърбове,жълти петна....

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#70

Еееее... много ме разочарова тази информация. Бях със Z2, два пъти ми се появява жълто петно. последния път, беше сега точно преди да изтече гаранцията, замениха ми го със Z5, значи да очаквам същите проблеми ? Sad

Xperia™ X10 Black  >> Xperia™ Neo  >> HTC Incredible™S >> 1) HTC One™X / 2) Galaxy™ S duos >>
  >> 1) Xperia™ Z / 2) Galaxy™ CORE  >>  1) Xperia™ Z2 / 2)HTC 8s  >> Xperia™ Z5  >>>  Xperia™ XZPremium Chrome 
>>> Galaxy™ S9+ blue >>> Galaxy™ S10+ Green >>> Galaxy™ Note 10+ Glow
Цитирай
#71

(2016-06-29, 15:54:43)kiril_2 написа:  Еееее... много ме разочарова тази информация. Бях със Z2, два пъти ми се появява жълто петно. последния път, беше сега точно преди да изтече гаранцията, замениха ми го със Z5, значи да очаквам същите проблеми ? Sad

ами за съжаление да,95% ще го имаш проблема,а ако не е той то ще бъде друг за жалост,до сега съм ползвал всички Z модели,като сега съм с premium Z5 и той има проблеми,грее,спира ми камерата като загрее,дисплея става тъмен и докато не се охлади нищо не се вижда,почна сензора за близот да не реагира при отдалечаване от ухото и докато не ми затворят отсреща не мога да правя нищо с тела и т.н.

п.п. всеки вика самсунг че бил сапунерка,ама понеже и тях ги ползвам редом до сонито,всички модели на NOTE сега galaxy S7 edge  и с тях до сега проблем никакъв нищо че е сапунерка,а този котлон се чудя какво да го правя

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#72

Аз до сега съм бил със Z, Z2 и сега Z5, със Z нямах проблеми, за Z5 още незнам, дано да имам късмет...

Xperia™ X10 Black  >> Xperia™ Neo  >> HTC Incredible™S >> 1) HTC One™X / 2) Galaxy™ S duos >>
  >> 1) Xperia™ Z / 2) Galaxy™ CORE  >>  1) Xperia™ Z2 / 2)HTC 8s  >> Xperia™ Z5  >>>  Xperia™ XZPremium Chrome 
>>> Galaxy™ S9+ blue >>> Galaxy™ S10+ Green >>> Galaxy™ Note 10+ Glow
Цитирай
#73

Минал съм през всички флагмани през последните години. Ползвам ги по 1-2 месеца и ги сменям. Досега мой телефон в сервиз не е ходил щото дефект не е дал. Не си мислете че Самсунг са голямо цвете - вижте им секцията. Все пак флагманите са топ модерна техника и се пускат в продажба почти без да се тестват решенията. Затова е и гаранцията, ама говорим за официална гаранция. Нещо купено от интернет магазин тип Елит мобил, Сити тел....там ремонта си го поема търговеца и гледат да отбият номера всячески.
Конкретно от Z серията са ми минали 10тина бройки през ръцете(някой по 2 пъти) и проблем не съм имал. А аз играя тежки игри. Да позагряват, да случвало се е да ме предупреди камерата. Но и при другите флагмани се е случвало. Но на Сони му отварям тапите и поиздухвам горещината. Може и в хладна вода да се топне(това напълно сериозно). Като искаме топ устройство - така е. И това не е само при телефоните ами във всички области на техниката.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#74

Телефона ми не разчита otg, някой друг да има такъв проблем и съответно решение за него?
Цитирай
#75

Когато свържеш устройството с телефона, отиди на Настройки/Свързване на устройство/Възможност за USB свързване/Откриване на USB устройство. Трябва вече да го засече.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)