Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S6 vs Sony Xperia Z5
#1

Здравейте. Чудя се между горепосочените модели. По принцип харесвам Sony, но S6-цата много ме привлича с резолюцията на дисплея. Според вас кой от тях да си взема?
Цитирай
Аксесоари
#2

Тъй като резолюцията на дисплея е меко казано безмислена и Сонито ти харесва повече, вземи него!

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#3

Отиди в магазина и ги разгледай двата модела.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#4

Преди няколко дни бях в Техномаркета да видя S6 (тогава ме впечатли толкова дисплея), хареса ми също и дизайна, но сега като се появи зетката в някой от близките операторски магазини ще го разгледам и ще ги съпоставя.
Цитирай
#5

Според мен сонито.
Цитирай
#6

Абе като се замисля малко множко ми идват 1400 лв. Какво мислите за Z5 Compact?
Цитирай
#7

За да не се повтаряме с колегите, просто ще кажа, че напълно споделям мнението на @jorrddan. Щом сонито ти харесва вземи него, няма да съжаляваш.
Цитирай
#8

Имам едж и зет5 компакт.Пряко сравнение според моят опит с тях:
1. Производителност. И двата са огън!Ама Еджа има гаден лаг точно в телефонното меню.Сонито лети заради по - малкото пиксели.
2.Дисплей.Не харесвам пресилените и мътни светли тонове (особено бялото) на Амоледите.В магазина яркостта е на 100%,  ама при реално ползване на авто регулация Амоледите ми мътнеят.IPS на Сони е ясен, ярък, страхотно червено и бяло бяло.
3.Камера.Едж бие с малко.Перфектен е.На тъмно,  на светло, по силна светкавица...Сони е на стъпка пос него, почти няма шум на нощните снимки, но стават леко зърнести при повечко зуум.
Като цялостно усещане Сонито ми харесва повече заради подобният на кадифе материал на корпуса.
Накратко това е от мен.Бих отговорил на конкретни въпроси.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#9

Благодаря за отговорите! Вече съм се насочил към Z5 Compact. Smile
Цитирай
#10

Добър избор!

The Phillips Savvy -> Siemens M55 -> Nokia 8910i -> Nokia 7610 -> Nokia 6500 Slide + Samsung X520 -> Nokia 5800XM + Nokia N97 -> ТhL W200 -> Lenovo Vibe X2 + Nokia 225 -> Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)