Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC DESIRE 620 зареждане.
#1

Здравейте,от скоро имам въпросни телефон и не знам дали е проблем обаче батерията ми се зарежда бавничко..пробвах със няколко зарядни и най-добре беше със такова от LG Nexus 5 1.2А и се зареди нормално без да го чакам много  , а моето е 1.0А и просто ми писва от чакане..Та нормално ли е за разлика от 0.2А да се зарежда със такава разлика.. А също така да си търся ново зарядно/някакво китайче/ или да си карам с мойто и да се зареждам бавно..

Nokia Lumia 710 - > Huawei Ascend G6 - > IPHONE 5 - > HTC DESIRE 620 with  4.4.4 - > Nokia 6
Цитирай
Аксесоари
#2

Имай предвид, че причината може да е в кабела, не в зарядното. Имах такъв проблем преди време и след като смених кабела, нещата се оправиха.
Цитирай
#3

Пробвал съм с различни кабели същотото си е..

Nokia Lumia 710 - > Huawei Ascend G6 - > IPHONE 5 - > HTC DESIRE 620 with  4.4.4 - > Nokia 6
Цитирай
#4

Другото, може твоят адаптер да е 1А, но реално да има проблем и да не може да осигури този изходен ток. Реално не трябва да има толкова голяма разлика между двата адаптера.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#5
Smile 

Добър вечеер,намерих си зарядното на ipod touch 1-цата/оригинално 1А(понеже е на годинки не се знае дали още е толкова)/пуснах го със един смотан кабел от китайски таблет и воала зарежда се по-добре.Явно имам проблем със оригиналното зарядно въпреки ,че телефона го взех от е/аг.бг преди 1 седмица  не мисля да се разправям със гаранция и тн след като си реших проблема Smile
Едит Качих си Ampere и със оригиналното зарядно дава 190мА ,а със Епълското ми дава 430мА.Явно мойто си е издухано.  Big Grin

Nokia Lumia 710 - > Huawei Ascend G6 - > IPHONE 5 - > HTC DESIRE 620 with  4.4.4 - > Nokia 6
Цитирай
#6

*батерията не носи много на студ като днешния  Big Grin и учудващо се зарежда по-бавно от обикновенното*

Nokia Lumia 710 - > Huawei Ascend G6 - > IPHONE 5 - > HTC DESIRE 620 with  4.4.4 - > Nokia 6
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)