Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G2 или Iphone 5
#1

Здравейте колеги, незнам дали пускам темата в правилния раздел,но имам голяма дилема. Предлагат ми да разменя G2-то за Iphone 5, чист бартер. Според вас това разумно ли ще е или ще се набутам. Като цяло много искам да пробвам iOS но 5цата вече доста остаря и е заключен , но работи с р-сим. Благодаря предварително на озовалите се!

Samsung S23 Green 256GB
Iphone XS Silver 256GB
Xiaomi Poco X3 6/128GB
Iphone 6S 32GB Space Gray
LG G2 16GB Black
Цитирай
Аксесоари
#2

Не ти трябва,вервай ми Smile
Цитирай
#3

С р-сим има доста голяма вероятност да имаш слаб сигнал(обхват), а и G2 е хубав телефон, защо искаш да го разменяш?

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#4

Ако е само за едната проба не си струва си мисля, защото след време ще започнат да ти липсват предимствата на големия екран, по-добрата батерия, къстъмизацията и прочее, а и доколкото имам наблюдения като бързодействие на телефона на един приятел, G2 си е все още актуална. Но пък от друга страна Айфон си държи цена по принцип и лесно можеш да му вземеш хубави пари, ако ти писне.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#5

Като цяло съм го пуснал да се продава и искам да си взема айфон 6. Искам 5цата за да мога да се докосна до иОС и си мисля, че ще мога да взема повече пари от айфона. Но ЛГ-то не ми се дава защото наистина е чудесен телефон, идеалният размер за мен, голям екран и мога да кажа, че задоволява повечето ми нужди.

Samsung S23 Green 256GB
Iphone XS Silver 256GB
Xiaomi Poco X3 6/128GB
Iphone 6S 32GB Space Gray
LG G2 16GB Black
Цитирай
#6

Ако е така по-добре го продай и си вземи 6-та в пъти по-яка е от 5 Wink
Цитирай
#7

Това ми е и целта, но този бартер ме накара да се замисля, а и ми се появи мъничко петънце на екрана.

Samsung S23 Green 256GB
Iphone XS Silver 256GB
Xiaomi Poco X3 6/128GB
Iphone 6S 32GB Space Gray
LG G2 16GB Black
Цитирай
#8

За iPhone 6 изчакай да дойдат празниците декември месец и направо нов го взимай.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#9

И този вариант го обмислям

Samsung S23 Green 256GB
Iphone XS Silver 256GB
Xiaomi Poco X3 6/128GB
Iphone 6S 32GB Space Gray
LG G2 16GB Black
Цитирай
#10

С р-сим не бих взел. Иначе продавай твоя и вземай шестица. Дори сега цената му ще падне като излезе ес версията.
Цитирай
#11

@Gatev01, 6S и 6S Plus излязоха, но цената на iPhone моделите не пада много, не очаквайте да падне с 400-500 лева.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#12

Не съм гледал, но съм сигурен, че ще е надолу. Друг е въпросът с колко и дали няма да е по-добре да се игнорира разликата и да се вземе последния модел.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)