Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон за 800 лв.
#1

Здравейте 
Търся си смартфон.Бюджета ми е около 800лв.Може би ще е 2 ръка защото търся флагман,но все пак дайте мнение.Телефонът ще се използва за чат,интернет,игри,снимки.
Аксесоари
#2

Meizu mx 5, 1+2
от xiaomiforsale ЕС склад, идва за няколко дни
#3

За 800лв. втора ръка може да намериш доста флагмани.Кажи главно за какво ще го ползваш,камерата,размера имат ли значение за теб,за да знаем към какво да те насочим.А,ти спрял ли си се към определени модели?

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
#4

Htc one m9/Samsung note 4/Lg g4/Samsung s6/ ^_^

Samsung Galaxy Note 4
#5

Харесък съм айфон 6,но от олх се притеснявам дс не попадна на нещо дето не рабити както трябва

Здравейте отново за съжаление нещата се промениха малко.Ще се взима може би пак 2 ръка,но бюджета ще ми е към 600-700лв.
Харесъл съм сони з3 и айфон 5ес
#6

Да попитам като взимам примерно от олх телПримерно з3 колко пари долу горе е втора ръка и за какво да внимавам попринцип като взимам телефон втора ръка.
#7

Значи Z3 върви около 650 лева +- 50 втора ръка. Преди около 10 дена взех Z3 от там за 600 лева при това е бил сменен гаранционно деня преди да го взема и си имам гаранция от технополис. Гледай да има гаранция и да няма много драскотини и следи от употреба, ако е възможно дори и никакви. Като го поръчаш вече при теста виж тази статия, в която е описано всичко, което трябва да се гледа >>> https://www.androidbg.com/How-to-buy-Sony-Xperia

Аз например първо си поръчах една друга Z3, но я върнах, защото беше много надраскана от всички страни и имаше жълта лента на дисплея от долната страна, където са софтуерните бутони, за която като казах на човека, от който го бях поръчал твърдеше, че не знае за нея. И го върнах и поръчах този, с който съм и сега.
#8

А относно лг г4 или галкси с6 какво да гледам за тях и на каква цена вървят горе долу.Предварително благодаря
#9

LG G4, по-запазени или неразопаковани са към 750-800лв, Galaxy S6 и те някъде там, има и по-евтини, но в самата обява си пише, че са изпускани и със следи от употреба.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
#10

Да разбирам,че само при З3 трябва да внимавам най-много за водоустойчивостта и т.н
#11

G4 и S6 по документи НЕ са водоустойчиви, тъй че само при Z3 внимавай.
П.С Ако разполагаш с 800лв, както става ясно от началото, то тогава дай още няколко лева отгоре и го взимай нов, ако ще е Z3.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
#12

Благодаря за коментарите.Смятам да ги наредя така първо с6,г4 и з3,но се чудя много за г4 и з3
#13

Реших че или ще е з3 или г4 вие как мислите?
#14

@asl Ако ти трябва телефон с различен дизайн вземи LG G4 , ако искаш силна батерия вземи SONY Xperia Z3 иначе другите им характеристики са почти идентични.
#15

@asl Имам Z3 и е невероятен телефон, няма да сгрешиш, ако го вземеш.
#16

Тук има и друг въпрос - дали ти трябва по-голям екран или не? Иначе аз лично съм за G4 заради камерата, но и 2та телефона са прекрасни...

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
#17

Малко се чудя за сонито,защото все пак ще е 2 ръка и може да има проблеми с водоустойчивостта евентуално,пък и Г4 е по-нов модел.Зависи и на каква цена ще ги намеря.
#18

Г4 се намира на места нов за упоменатия бюджет.

LG G4
#19

За дисплея ми е все едно и двата ме устройват,характеристиките и на двата са сходни,но да попитам камерата на сонито,добра ли и на тъмно колко например на айфон 5 ес някой да ги е сравнявал,защото съм ползвал 5ес и на концерти и в тъмно изобщо и според мен се справя много добре.И също дали се чува добре като си например на концерт и заснемаш видео.
#20

Какъв беше кода с който проверяваш всичко за експерия?
#21

*#*#7378423#*#*

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
#22

Първия път на Z3 колко време трябва да зареждам?
#23

Докато се зареди на 100%

Smile
#24

Зарежда 8-12 часа през юсб на компютър първия път и си свиркаш.

Choosing...
#25

Глупости, зареждаш до 100% и си готов!
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)