Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei p8 lite , alcatel idol 3,lenovo s60 и meizu m2 note
#1

Колебая се между 3-те телефона и не мога да се реша все още кой да взема .. за мен най-важното в един телефон е да има хубава камера , да не лагва при всекидневна употреба и да има поне 720p дисплей .. Бюджета ми е  макс 400лв ако имате други предложения също не бих ги отказал SmileВсяко мнение е от значение !

Nokia lumia 710 > ZTE Blade Q > Sony xperia S > Nexus 5 > Lenovo vibe Z > Nokia lumia 630 > LG L Bello (black matte) > Huawei g600 > Sony m4 aqua > Huawei p8 lite > Lg g3 d855 > Huawei p8 > LG nexus 5x > HTC one a9 > Xiaomi mi a1
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега са тези пари ще си вземиш LG G3 2-ра ръка в перфектно състояние и ги превъзхожда на тези които си посочил.
Поздрави.

PS:: И Samsung Galaxy S5 се вмества в бюджета ти.

Galaxy S23 Ultra  Green
Цитирай
#3

Да ама не :/ за тези пари съм търсил lg g3 и са все някакви очукани ...

Mоя грешка.. вярно ,че има не лоши g3-ки за тея пари Smile

Nokia lumia 710 > ZTE Blade Q > Sony xperia S > Nexus 5 > Lenovo vibe Z > Nokia lumia 630 > LG L Bello (black matte) > Huawei g600 > Sony m4 aqua > Huawei p8 lite > Lg g3 d855 > Huawei p8 > LG nexus 5x > HTC one a9 > Xiaomi mi a1
Цитирай
#4

Мейзу, huawei p8 lite, m4 aqua. Всичките си имат предимства и недостатъци, като според мен мейзуто е най-добро.
Цитирай
#5

Да и на мрн меизуто ми харесва .. А между meizu m2 note и xiaomi redmi note 2 кое ли си заслужава повече

Nokia lumia 710 > ZTE Blade Q > Sony xperia S > Nexus 5 > Lenovo vibe Z > Nokia lumia 630 > LG L Bello (black matte) > Huawei g600 > Sony m4 aqua > Huawei p8 lite > Lg g3 d855 > Huawei p8 > LG nexus 5x > HTC one a9 > Xiaomi mi a1
Цитирай
#6

@kadiiski, малка разлика имат, но на характеристики Xaiomi е малко по-добър.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#7

На характеристики чипсета на Xiaomi Redmi Note 2 е доста по-добър, а не малко. И процесора, и GPU-то (особено видеото) е доста по-добро. Ако играеш по-тежички игри и харесваш Meizu се насочи поне към M1 Note, а по добре към MX4.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#8

Единственото което ме спира да избера xiaomi-то пред meizu-то е ,че съм останал с убеждение , че xiaomi-to има по-лоша камера. А за CPU-то не ми е чак толкова важно защото не играя тежки игри .

Nokia lumia 710 > ZTE Blade Q > Sony xperia S > Nexus 5 > Lenovo vibe Z > Nokia lumia 630 > LG L Bello (black matte) > Huawei g600 > Sony m4 aqua > Huawei p8 lite > Lg g3 d855 > Huawei p8 > LG nexus 5x > HTC one a9 > Xiaomi mi a1
Цитирай
#9

Ми-то няма хубава камера,но не мисля че мейзуто е с по добра.виж някакви ревюта
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)