Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oppo R7s официално с 4GB RAM и 5.5" AMOLED
#1

[Изображение: Oppo-R7s-p14-bg-800x420.jpg]


   
Oppo обявиха най-новия член от своята R7 серия по време на изложението GITEX в Дубай, а именно Oppo R7s. Въпреки, че характеристиките му са като на модел от среден клас, той има едно предимство, има 4GB RAM памет и метално тяло...


Към цялата статия -->
Цитирай
Аксесоари
#2

Въпреки, че характеристиките му са като на модел от среден клас - интересно какви са на високия клас!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#3
Heart 

Е само RAM-та, дето му е 4гиги. Иначе 615-ка, 13MP камера... Среден клас.
Ама то повече не ти и трябва, де, супер добро телефонче. Особено на вид  Heart Heart

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#4

Ами видяхме ги новите процесори що за стока са и най-важното потребителя няма да усети никаква разлика освен, че знае разликата в цифрите, колкото до камерата не е нужно много пиксели за да е добра. Телефона си е съвсем от високия клас поне за сега.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#5

Стига глупости! То тогава излиза, че M4 Aqua е топ телефон от висок клас. Спора мисля, че е излишен тук. Среден, нисък, висок...отдавна всичко е размито.
Цитирай
#6

615 не знам откога минава за висок клас, а за камерата-знам, че не са важни толкова MP-лите, ама няма никаква информация за сензора. Общо взето щом са го сложили в средния клас-значи има защо. Дано излезнат цялостни характеристики в скоро време, пък ще видим..

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#7

GH0STFACE

От кога обема на вътрешната памет, рамта, материала от който е изработен телефона нямат значение като цяло за един телефон за да се определи какъв клас е (), оставете го тоя процесор, никой няма да усети разликата с най новите освен, ако не знаеш!!!
M4 Aqua дори няма HD дисплей (да не говорим, че е малък 5'), къде изобщо го сравняваш с този телефон.
С две карти и слот за карта памет, кой топ телефон може да се похвали с това.
Не робувайте на цифри и реклами.
За мен това е повече от висок клас, голям екран, стилна изработка + метал, две карти и слот за памет, 4 гига рам, процесора - предпочитам този пред новите, нека да е добре оптимизиран пък вие си искайте новите и си вярвайте, че ще работи по-добре.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#8

Това ти какво предпочиташ и мислиш, няма общо с това къде се позиционира в пазарния сегмент телефона. Wink Още повече, че в R7 серията има телефон, който е с по-добри характеристики и той заема сегмента high-end.
Цитирай
#9

Oppo R7s се зарежда до 90% за 50 минути. Не е лошо.Smile

 
Цитирай
#10

Пак стигаме до там, че робувате на цифри, реклами и чужди мнения, не ми пука къде и как се кодира (позиционира), аз вярвам само на това което видя с очите си и лично съм изпробвал, като например как с моето Леново направих за смях една S6-ca на едно приятелче, всичко правеше по-бързо, при снимане на 4К направо го отвя да не говорим, че като ги обърнахме директно към слънцето моя се виждаше два пъти по-добре само където той е дал почти два пъти повече пари. След два дена го продаде и си взе Note 4, който наистина е добър телефон.
Няма такива неща като по-висок клас (освен ако не говорим за разлика на производство от поне две години), това са глупости и всичко е само за смучене на повече пари а ефективноста си е същата или поне не такава че да направиш разлика при използване.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#11

И пак за последно да кажа и смятам, че всичко по-натам ще е офтопик.

Не гледай само от твоята камбанария!
Цитирай
#12

Ghostface
Прав е. 615 е процесор, който е ориентирам към средния клас. Не може да кажеш, че всеки добре направен,стилен и красив телефон е висок клас. Този телефон е среден клас, но в същото време се ориентира към високия, заради многото рам памет. Не съм виждал такова съотношение рам,процесор, но както и да е. Телефонът не е лош, но ще е скъп
Цитирай
#13

Ако андроид имаше нужда от 4гб рам, нексусите щяха да идват с толкова, цялата работа е рекламен трик.

SGS4
Цитирай
#14

И защо да е рекламен трик?  
Я подкарай  Galaxy S6 примерно с 2 GB RAM..... Smile
Цитирай
#15

И няма да работи ли?

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#16

Ами няма да работи...... Поне няма да работи като  Nexus..
Имах предвид, че не винаги повечето ram е рекламен трик...... На някои устройства си им трябва от всичко по много.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)