Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Странен проблем с Google Chrome
#1

Здравейте колеги!
Имам следния проблем с Хрома - при влизане в определени страници ми изкачат някакви прозорци. Дори по някой път телефона започва да вибрира и да ми излизат съобщения от рода,че имам проблем с батерията или че телефона ми е със стара версия на андроид и ми предлага да си инсталирам странни програми. Първоначално започнах да трия някои от програмите които съм инсталирал,но без успех. Имате ли някаква идея как може да се реши този досаден проблем,че е гадно всеки път да рефрешвам страницата, а дори по някой път трябва да влизам във хрома наново? Благодаря предварително!

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай някой ADblock но мисля, че ти трябва руут за повечето.

Honor 10
Цитирай
#3

Такива досадни реклами се появяват най вече в сайтовете за възрастни

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#4

Мне, всъщност става въпрос за замунда, мобиле.бг, дори и от време на време в нашия форум.

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G
Цитирай
#5

Няма значение кои са сайтовете във всички се срещат тези отвратителни опити за принудителна реклама, проблемът е в тях а не в телефонът и програмите.Най дразнещо е като ти изскочи прозорец че уж имаш ъпдейт и няма излизане докато не затвориш браузъра с хоум бутона.Лошото е че някои им се хващат, панират се дори от обикновен банер на развален български "система андроид много бавен" и си омазват техниката.

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)