Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

motorola moto x play

Снощи получих ъпдейти на сигурността около 67-68 мб. От 01.03.16 стана на 01.10.16. За 7 явно ще чакаме.
По въпроса на колегата с известията - единствено откривам в настройките как да се визуализират съобщенията, но не и опция за отделни мелодии. Sad

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
Аксесоари

[Изображение: https%3A%2F%2Fuploads.tapatalk-cdn.com%2...37fe79.jpg]

Според написаното (ако не го променят отново) чакаме Android 7 май месец.
Цитирай

Линка е счупен. Не се визуализира нищо, дори и да го потърся с Гугъл.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Получих нов ъпдейт на сигурността, около 13 мб - актуално към 01.01.2017.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Колеги, имам на разположение нов системен софтуер 24.211.11.en.EU. Някой да има.идея да ме.светне какво всъщност е това. Благодаря ви.
Цитирай

Ъпдейти на сигурността. Ще стане актуален до 01.01.17.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

А какво значи това на по прост език, че не разбирам. Интересува ме също да го правя ли задължително ли е или поне препоръчително?
Цитирай

На прост език: отстраняване на откритите до 01.01.2017г. пропуски в сигурността на операционната система. Препоръчвам ти да го направиш.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Мерси много, а андроид 7 да чакаме ли и изобщо заслужава ли си не знам. Сега с този телефона работи безупречно.
Цитирай

По-нагоре, колега беше коментирал, че се очаква през май месец, но точна дата няма. Устройството е в списъка на Моторола за ъпдейти до 7, но не сме с приоритет, така да се каже.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Ъпдейта Nouget 7.0.1 за G4 излезе толкова отдавна,че забравих вече. За вашето устройство ко' става?

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай

Чакаме да си минат реда по-новите модели. Иначе са обявили официално, че и за нашите телефони ще има ъпдейт до 7.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Здравейте. Майка ми има този телефон. Днес без да искам му върнах фабричните настройки и сега не мога да го стартирам. Иска потребителско име и парола,каквито са били преди възстановяването,но не ги знаем. Пробвах с какви ли не имена,но нищо. Направих на комп. нов Gmail акаунт,но телефона си иска стария акаунт. Пише следното: "Фабричните настройки на това устройство бяха възстановени. За да продължите,влезте с профил в Google,който преди това е бил синхронизиран на устройството." Съвети?
Цитирай

Като начало да питате този, от когото сте го купили?

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Винаги може да се изтрие стария Google account. И да се логнеш със новия.  
https://youtu.be/kjNXkRtEQlo
За X Play е по същия начин няма разлика.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай

Някой опитвал ли е да направи руут на телефона. Изобщо заслужава ли си и до каква степен е сложно??? Четох за някакви софтуери които правят всичко, дали е възможно?
Цитирай

По-принцип основната идея на руута е да разкараш голяма част от това, което е сложил производителя или да ползваш някаква друга версия на андроид системата (къстъм ром). След като си с чист андроид на Моторолата и нямаш излишен/ненужен софтуер, за какво ти е руута ???

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Ами примерно и основното е че няма как да стопирам дадено приложение и после пак да го пусна, опцията деактивирай я има само за приложенията които са заводско в телефона, други начини за спиране не знам. примерно месенджър му давам принудителлно спиране и след малко той сам пак си е активен. Както и не мога сега да преместя приложенията в картата памет.
Цитирай

Ползвай Facebook lite, ако зора ти е месинджъра.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Не само facebook, whats app, viber. Някаква програма Кинго руут намерих но нещо не ми вдъхва доверие, някой пробвал ли я? Явно моторолата е трудна за руут, от два сервиза ми отказаха.
Цитирай

https://forum.xda-developers.com/moto-x-play/general тука пише как се руутва за твоя модел. Кой модел си пише в settings, about phone, model number  XT156.. . И преди съм го писал. Първо се отключва буутлоудера, при което се затрива всичко от телефона и се губи възможността за ота ъпдейт. След това се флашва къстъм рекавъри и вече с негова помощ се инсталира super user, който ти дава руут правата. Ако си от София може да се видим някъде и за няколко часа да го направим.

Moto E2 XT1524 / Stock 5.1 / Squid TWRP 3.0.2-r1
Цитирай

Благодаря ти много, за съжаление съм доста далеч от София, и ще се мъча сам макар, че за мен е доста сложничко. След руута би следвало да имам всичките тези опции които ми трябват. А доколкото ъпдейтите ще изчакам андроид 7, мисля, че за нашия телефон по нагоре едва ли ще има, как мислите? А и като е руутнат нали ще мога да си слагам всякъква версия на андроид.
Цитирай

След руута ще можеш да инсталираш приложенията които изискват руут. Например за да прехвърляш приложенията на сд картата ще ти трябва link 2sd. За да спираш приложенията според мен добър вариант е Xposed edge, за който ще трябва да инсталираш/флашнеш xposed framework. А за версиите на андроид предполагам имаш предвид къстъм ромове каквито аз не съм изпробвал, защото не виждам смисъл. Дори и от следващи версии на андроид не виждам особен смисъл при условие че няма бъгове или някакви проблеми, но това си е мое мнение. Иначе ако искаш да рутнеш сега докато си с андроид 6 и утре излезе 7 според мен най-добрият начин за ъпдейт е флашване на фърмуера с компютър и всичко останало на ново.
Цитирай

Може първо да изчакам ъпдейта на андроид 7, ако изобщо ще има такаъв, но се пише, че ще има. Макар, че сега с 6-цата работи безупречно, четох и не видях кой знае какво ново в 7 цата.
Цитирай

Някой с андроид 7 ???
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)