Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

motorola moto x play

Слънцето и нас ще ни огрее. https://motorola-mobility-en-in.custhelp..._id/118842
При това ъпдейта няма да е до 7.0, а до 7.1.1. Скоро трябва да започне разпространението.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
Аксесоари

А хората с мото х стайл, още чакат..

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

Щом за X Play има, ще има и за X Style. Въпросът тук не е дали, а кога.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Някой получи ли упдейт до Нугат?
Цитирай

Не, чакам и аз, беше май месец ама и юни ще мине и декември ще дойде и няма да има, леново усраха марката май....
Цитирай

Здравейте,колеги.Имам Moto x play ,всичко супер,но не мога да пусна задната камера,изписва ми,че камерата е заета да рестартирам или изключа телефона.Направих му хард ресет и нищо,пак не тръгва.Някой има ли идея какво мога да направя още?
Цитирай

Изтегли друго приложение за камерата, например "open camera" и пробвай.
Цитирай

Последни новини ,Нугат средата на юли!
Цитирай

Обзалагам се, че изобщо няма да дойде. Ш.........те китайци усраха пийзажа както всичко към което се докоснат. Какво може да очаква човек от леново...........
Цитирай

Здравейте на всички. От днес и аз съм собственик на X play , но имам проблем. Това ми е първия телефон с чист андроид и ми е малко терсене. Проблема е ,че на моменти като реша да ползвам галерия или Zedge за да си сваля песен или тапет изписва, това по спомен" открито е екранно наслагване, за да промените настройката за това разрешение, трябва първо да изключите екранното наслагване  ..настройки, приложения...". Отивам аз там и ми излизат няколко приложения, давам им НЕ и след това мога да ползвам галерията или за каквото се е заинатило. Обаче като ги спра спират да ми излизат балоните на messengera и подобни бъгни. Въпроса ми е какви са тия специфики и има ли някакво решение хем те да са позволени, хем да не ми изписва тия неща и да ми спира работата с други приложения? Извинявам се за ламерския въпрос но сефте се сблъсквам с такова чудо.
Цитирай

Помагайте моля... днеска се опитвам да сваля снимка от Фейс бук и пак ми изписва за наслагване на екрани и да сам ги изключил тия разширения от настройки- в приложения. Изобщо не ми е ясно, какво трябва да направя за да ги нямам тия проблеми.. Sad
Цитирай

Някой знае ли за какво са джете дупчици на гърба на телефона???
Цитирай

Не са за проветрение. Двата микрофона са там.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

То е ясно, че не са за проветрение и никой не е казал. че са за това. Отпред където е високоговорителя мислех, че там е микрофона. И защо за два един горе един долу ???
Цитирай

До колкото ми е известно, тези микрофони за за премахване на страничните шумове и по-добър звук при разговор.
Цитирай

Какво трябва да направя, ако сменям телефона, на новия телефон да ми се нареди по същия начин облика на екрана да се изтеглят същите приложениякато на стария, същия тапет и т.н. Какво трябва да направя на стария и след тоева съответно на новия, благодаря?
Цитирай

Вероятно Google Backup.

Изпратено от моя MI MAX през Tapatalk

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

Това от менюто на телефона или трябва да влеза в профила си в GOOGLE???
Цитирай

От менюто на телефона.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

Активирал съм BACK UP MY DATA , това само ли трябва. И след това на новия телефон какво се случва ?
Цитирай

Когато на нов телефон влезеш в профила си в Google те пита дали да възстанови приложенията, които си имал на предишния телефон или не. При потвърждение ги инсталира, но май са най-новите версии от Google Play Store.

Изпратено от моя MI MAX през Tapatalk

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

Благодаря за отговора. А дали ще се запази подредбата на екрана както и тапета не, че е много важно просто от любопитство.
Цитирай

Нямам отговор на този въпрос.

Изпратено от моя MI MAX през Tapatalk

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

Ъпдейт няма........................
Цитирай

(2017-07-15, 19:59:13)chaneto80 написа:  Ъпдейт няма........................
Последни новини около ъпдейта могат да се следят тук : https://forums.lenovo.com/t5/forums/v3_1...232/page/1

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)