Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

motorola moto x play

Като тръгнеш да ги експортваш те пита в кой гугълски акаунт да го направи (понеже аз имам повече от един). Избираш си акаунта, казваш ок и си готов. После от Контакти-Настройки казваш да показва само тези контакти от гугъл акаунта ти и така.

П.С. Като гледам в Контакти-Настройки по дефолт е заложено да показва всички контакти (при мен това са Гугъл, WhatsApp, Skype, Viber). И при теб е така и затова като се отпишеш от фейсбук тези контакти ти изчезват.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
Аксесоари

От сим картата имам само една единствена опция Импортиране от сим картата, даваш ок и те отиват някъде, другата опция е импортиране от хранилището при което проверява за номера в сд картата памет и казава няма такива, другата опция е експорт в хранилището при което ги праща в някакъв странен формат в сд картата, и последната опция е да споделя видимите контакти това е.
Цитирай

Линк към xda за ъпдейта до 6.0: Smile

http://forum.xda-developers.com/moto-x-p...m-t3302135
Цитирай

Сега вече смело мога да кажа, че това е най-добрия телефон за парите си. Страхотни екран, камера и батерия + чист андроид последна версия, който буквално лети. Откога го чакам този Маршмалоу (в Индия и Бразилия го пуснаха още преди два месеца!) и се оказва, че е имало за какво. Драстично подобрение в и досега добрия телефон.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Колеги бихте ли дали малко повече информация за новия адроид. Какво рискувам ако го направя, защо трябва да го направя, какво е по доброто от стария, плюсове минуси, ще има ли разлика в работата на телефона като бързина, ще се изтрие ли информация от телефона когато го ъпдейтна и всичко ако може. И как става самия ъпдейт изобщо не съм запознат. Благодаря
Цитирай

Има смисъл, работи много по-бързо (според мен). За да ти кажа дали ще изтрие данните ти, кажи с какъв билд си.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Извинявам се но не знам какво е това
Цитирай

Ето тези неща искам да ми покажеш от Settings - about phone
[Изображение: 366fc4323e4c8801cbb8b19397e87330.jpg]

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

system version 23.21.10.lux_reteu.reteu.en.EU reteu
build number LPD23.118-10
Цитирай

Здравейте иама спешна нужда от помощ. Сутринта станах пуснах на телефона камерата след това се рестартира сам. След рестарта обаче ми даде грешна фигура за отключване а не съм я сменял никога. Някой знае ли на какво се дължи това и как да го отключа
Цитирай

Ако ти е криптиран - hard reset
Ако не е и тази фигура ти я иска на заключващият екран си я смени от Device Manager на Google, но ти трябва интернет на телефона.

Ваучер за 20 Евро отстъпка при поръчка на OnePlus телефон от техният сайт:
https://oneplus.net/bg/invite#I55A0N6VTZSU0NZ
Цитирай

Какво значи криптиран и къде точно трябва да влеза в имейла с който е телефона ли

Мъчих се мъчих се но накрая му дадох фактори ресет. МНОГО ВИ МОЛЯ АКО НЯКОЙ ЗНАЕ ИЛИ МУ СЕ Е СЛУЧВАЛО НЕЩО ПОДОБНО Д АМИ КАЖЕ КАК СТАВА ТОВА ТЕЛЕФОНА САМ ДА СИ СМЕНЯ ФИГУРАТА, КАКВИ МОЖЕ ДА СА ПРИЧИНИТЕ. бЛАГОДАРЯ ВИ
Цитирай

Не може. Някой ти е видял фигурата и се е изгабаркал.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Не няма начин никой да я знае или да я забравя. използвам я от три години и не с много движения елементарна е. Сутринта включих камерата със завъртане на ръката без да отключвам телефона, отвори кемрата и след няколко секунди телефона се рестартира сам. След рестарта паролата беше друга. Нямам обесбебия. КАКВО МОЖЕ ДА СЕ Е СЛУЧИЛО???
Цитирай

Аз не съм чувал за подобно нещо. Нямам представа.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

На мен ми се е случвало веднага след слагане на парола. На 4тото отключване вече да не я приема. С Moto G 2013.

Ваучер за 20 Евро отстъпка при поръчка на OnePlus телефон от техният сайт:
https://oneplus.net/bg/invite#I55A0N6VTZSU0NZ
Цитирай

Само веднъж ли ти се е случвало колега? Питам защото вече се чудя дали изобщо да слагам парола ако ще го прави системно. Честно казано със страх отключвам.
Цитирай

(2016-02-02, 00:01:09)chaneto80 написа:  Само веднъж ли ти се е случвало колега? Питам защото вече се чудя дали изобщо да слагам парола ако ще го прави системно. Честно казано със страх отключвам.
Само веднъж беше. Все пак дръж си разрешени настройките за Android Device Manager включени като резервен план.

Ваучер за 20 Евро отстъпка при поръчка на OnePlus телефон от техният сайт:
https://oneplus.net/bg/invite#I55A0N6VTZSU0NZ
Цитирай

Може ли да ми кажете какво точно да направя за да мога да сменям паролата на екрана, защото аз пробвах от компа но не можах мога допълнителна парола да сложа но да я сменя не, как става точно това???
Цитирай

Здравейте, имам нужда от помощ по отношение на аларми. Задала съм настройки за заглушаване на алармите след 1 мин. и за повторение след 10 мин. Но повторение няма. Ако не чуя алармата, просто имам уведомяване за пропусната аларма и нищо друго. Купих телефона преди месец със стоков Андроид Лолипоп 5.1.1, рестартирала съм го няколко пъти, изтривах и наново настройвах всички аларми... Без ефект.
Цитирай

Във вграденото приложение не се повтарят автоматично а ръчно. За тази цел трябва друго приложение например това https://play.google.com/store/apps/detai...free&hl=en
Аз преди го ползвах, обаче се върнах на вграденото, настроих бутоните за звук да повтарят алармата след зададено време.
Цитирай

Благодаря! Smile
Цитирай

Гледам,цената му е паднала доста на X play.Тая година може да се замисля да се метна на такъв,макар,че още ми свиди X 2014-ката и не ми се рискува.Малко ме притеснява процесора,но пък хората твърдят,че се справя много добре с новия 6.0.Вие от къде си ги купувате вашите?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Амазон аз лично.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

(2016-02-11, 23:06:21)nevpisvasta_se написа:  Здравейте, имам нужда от помощ по отношение на аларми. Задала съм настройки за заглушаване на алармите след 1 мин. и за повторение след 10 мин. Но повторение няма. Ако не чуя алармата, просто имам уведомяване за пропусната аларма и нищо друго. Купих телефона преди месец със стоков Андроид Лолипоп 5.1.1, рестартирала съм го няколко пъти, изтривах и наново настройвах всички аларми... Без ефект.
Да от вчера и аз нямам звук на Алармата и на Pocket Bell също. Нещо звуковите настройки са се омазали вероятно след ъпдейт на Google Play services.

Пс: сега се ъпдейтна приложението на алармата, но все още няма звук.

Ваучер за 20 Евро отстъпка при поръчка на OnePlus телефон от техният сайт:
https://oneplus.net/bg/invite#I55A0N6VTZSU0NZ
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)