Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ за избор на таблет.SONY XPERIA Z3 COMP или SAMSUNG TAB S 8.4' WIFI
#1

Здравейте, моля за помощ.Колебая се между двата таблета посочени в заглавието,избраното устройство ще се ползва предимно за интернет, игри и въобще за домашно ползване.Не разбирам нищо от техника и ще съм ви много благодарен ако ми помогнете в избора.Благодаря ви предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2
Smile 

Angel Ехоооо, няма ли кой да помогне на една некомпетентна душица???
Цитирай
#3

Никаква идея нямам от таблети, но все пак:
1. Сонито е с фул хд резолюция, следователно ще щади батерията повече от самсунга.
2. Има фаст чардж, което предполагам е важно за таблети.
3. 100% ще е по-плавен от самсунг, според мне.
Бих избрал сонито, субективно е и доста по-красив. Водо/прахо устойчив, ако има значение за теб. Вярно малко по-малък екран има от самсунга(0.4 инча).
Има слот за сим карта, може да е плюс за теб.
Това ми се открояват като разлики, които могат да наклонят везната.

Choosing...
Цитирай
#4

Аз лично се влюбих в дизайна на Sony.
Иначе идейно е да ги видиш някъде на живо, на някои хора не им харесва SAMOLED-a на Samsung и може да се окаже Deal breaker.
Иначе да, доста близки са като х/ки. Samsung-a има по-голяма батерия, но пък с тоя 2к дисплей си балансира.
Играл съм си с на приятел Tab S-a(неговия беше 10 инча обаче) и беше добре като за Samsung, без лагове и т.н. , но от четене на форума и аз си мисля, че Sony ще се представя по-добре.
Може би малко субективно и аз съм за Sony-то, но пък те са с близки х/ки.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#5

+1 за Sony-то
Много по-хубав дизайн,водо и прахо устойчив.
И мисля, че ще е по добър избор за интернет и игри. Smile

Samsung Galaxy Note 4
Цитирай
#6

Самсунга е с уникален дисплей, казвам го от лични впечатления. Невероятен е просто. С лолипопа работи отлично, нямам никакви ядове и забележки. За сонито нищо не знам...

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)