Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нов телефонен указател. Как да го направя default?
#1

Не ми харесва, че снимките на контактите в указателя на Андроид 5 са ужасно малки, когато набирам някой или мен ме търсят се появява една мъничка кръгла снимка. Свалих друг указател, който показва големи снимки, но не знам как да направя така, че при повикване да работи той, а не първоначално инсталирания. Пробвах да го disable-на, но не се получава, при повикване всичко си изглежда по стандартния начин.
Цитирай
Аксесоари
#2

как малки,аз съм с Android 5.0.2 и като звънне някой или аз снимката е на половин екран
Цитирай
#3

Малки и кръгли са когато преглеждаш списъка с контактите,при входящи или изходящи обаждания са достатъчно големи,както е писал и колегата преди мен.
Опитай следното: отиди в настройки->приложения->всички,намери "контакти" и изчисти кеша и данните.Това няма да ти изтрие указателя - пробвах го преди да напиша поста.

Motorola One Vision/9.0/

Цитирай
#4

(2015-10-23, 13:35:59)dia_popova написа:  Свалих друг указател, който показва големи снимки.

Може ли да споделиш, кой е този указател!
Цитирай
#5

(2015-10-24, 06:19:29)Bat Gogo написа:  Малки и кръгли са когато преглеждаш списъка с контактите,при входящи или изходящи обаждания са достатъчно големи,както е писал и колегата преди мен.
Опитай следното: отиди в настройки->приложения->всички,намери "контакти" и изчисти кеша и данните.Това няма да ти изтрие указателя - пробвах го преди да напиша поста.

Реших да използвам темата, вместо да пускам нова. Първоначално проблема ми беше по различен. След ъпдейт до Android 5.0 не можех да сложа нито снимка, нито мелодия към контактите. Направих това което bat gogo предложи и имаше ефект, но не достатъчно. Мелодиите се оправиха, но и при мен снимките се появяват като малки кръгове. Има ли нещо друго което трябва да направя, за да оправя и този проблем.
Цитирай
#6

Ако става въпрос за G3, по подразбиране във стоковия дайлър снимките се показват в малък кръг и това не може да бъде променено.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#7

Да, става въпрос за LG G3. Значи така си остава? А може ли нещо да се промени с настройки или по друг начин ?
Цитирай
#8

Пробвал ли си със някое приложение от типа full screen caller
http://www25.zippyshare.com/v/Mi2t1lZB/file.html
Иначе рут и слагаш рома на Въргала в който има опция да избереш малка или голяма кръгла, както и на цял екран.
Успех

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)