Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Need For Speed™ Most Wanted 2012

didkobanditko7 написа:
morsa написа:Разбира се колега няма проблем !
Иначе видя ли линка, който съм постнал, не е ли това, което търсим... :?
Да ти кажа честно тези дни нямам никакво време и не съм проверил, иначе по принцип видях линка - за който
благодаря много разбира се !
Дано събота/неделя остане малко време да го пробвам !
Поздрави
3.14

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай
Аксесоари

Някой който е направил това с 3 мили дрифт ще може ли да каже къде и с коя кола го е направил?
Цитирай

mashup_666 написа:Някой който е направил това с 3 мили дрифт ще може ли да каже къде и с коя кола го е направил?
Аз отдавна съм го направил - на първата мисия в Downtown с BMW-то май, но принципно няма значение с коя кола си.

Amazon Kindle Fire
... Samsung Galaxy Note 3 ...
Цитирай

Здравейте колеги!Имам един въпрос, който може да се стори глупав за някои, но не съм компетентен и ще попитам все пак.Тегля си apk.-то на играта, сваля си кеша от телефона, цъкам-всичко е ОК.При едно евентуално деинсталиране ще трябва ли ръчно да изтрия кеша или и той ще се изтрие след деинсталацията?Благодаря предварително Smile

Samsung I9300 GALAXY S3, Black
Цитирай

Аз го трия ръчно винаги, не оставям да се чудя дали ще го изтрие или не.
Цитирай

Ника ми в играта е OliQueen, който иска да ме добави Wink

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай

за х8 с gingerdx v30 стоков кернел някой може ли да даде апк и кеш?
Цитирай

Koover написа: Need for Speed Most Wanted v1.0.28 (mod money + all car)
APK: Download
SD Data: Download



Препоръчително е да имате 2Gb свободно място!

Някои можели да ги качи в друг сайт защо ми пише че са изтрити.pls Cry Big Grin

Samsung S Advance GT-I9070 
Samsung Galaxy NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

ето - http://www.apkmania.co/2012/12/need-for-...6-apk.html отдоло има Download пускаш играта и тя си сваля файловете и цъкаш.поздрави Wink

SAMSUNG Galaxy S10 Lite
Цитирай

pinka7a написа:ето - http://www.apkmania.co/2012/12/need-for-...6-apk.html отдоло има Download пускаш играта и тя си сваля файловете и цъкаш.поздрави Wink
Аз говорех за тази версия Need for Speed Most Wanted v1.0.28 (mod money + all car)

Samsung S Advance GT-I9070 
Samsung Galaxy NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

slavi89 написа:
pinka7a написа:ето - http://www.apkmania.co/2012/12/need-for-...6-apk.html отдоло има Download пускаш играта и тя си сваля файловете и цъкаш.поздрави Wink
Аз говорех за тази версия Need for Speed Most Wanted v1.0.28 (mod money + all car)
http://fb-dr0id.blogspot.com/2012/10/dow...anted.html това става ли Smile

SAMSUNG Galaxy S10 Lite
Цитирай

pinka7a написа:
slavi89 написа:
pinka7a написа:ето - http://www.apkmania.co/2012/12/need-for-...6-apk.html отдоло има Download пускаш играта и тя си сваля файловете и цъкаш.поздрави Wink
Аз говорех за тази версия Need for Speed Most Wanted v1.0.28 (mod money + all car)
http://fb-dr0id.blogspot.com/2012/10/dow...anted.html това става ли Smile
Не става били убеснил подробно.Pls. Wink Wink Wink psl

Samsung S Advance GT-I9070 
Samsung Galaxy NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

Ами какво точно да ти Убесни че не ми стана ясно?
Цитирай

degman написа:Ами какво точно да ти Убесни че не ми стана ясно?
Как да направя така че всички коли да са ми отключени и да имам пари Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Samsung S Advance GT-I9070 
Samsung Galaxy NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

slavi89 написа:Аз говорех за тази версия Need for Speed Most Wanted v1.0.28 (mod money + all car)

Инсталираш си обикновенна NFS 1.0.28 и само ресторваш датата на играта с Titanium Backup
Data: Download

°  LG NEXUS 5x  •  Oreo 8.1.0  •  stock  •  32GB  °
Цитирай

Иска ми serial number ??? Иска смс от 4.80 .. Дръпнах я от някакъв сайт ! СЕга ще провам от този линк където е в форума .. Ако не стане ми помогнете

LG Nexus 5
Цитирай

Някой може ли да ми каже, коя версия да инсталирам за тегра 3?Сега съм с последната уж от черния маркет, но графиката не е много добра.Ефекти няма никакви.Пътят също няма блясък.
Цитирай

Има ли някаква по-малка версия на играта ? Таблета ми разполага само с 2гб използваема памет от потребителя, а не може да се слагат игри на extsd картата. :cheers:

Samsung Galaxy S3 Neo (4.4)
Xiaomi Redmi 4X DS 32GB Black
Цитирай

За хак на играта пробвах с titanium backup, нищо не можах да направя. Не разбрах как да моунтна архива :wall: .
За това се разтърсих из нетя и намерих в Youtube едно видео с линк за сваляне на Gamecih3. изтеглих го и с него сработи.
Линк към видеото Начин на инсталация:
1. Теглите Gamecih3, телефона трябва да е рутнат
2. Инсталирате го и го пускате
3. Избирате си бутон за активиране на Gamecih3 (изберете по възможност неотрален бутон за играта)
4. Пускате играта, гледа колко пари имате ( примерно 20.000)
5. Активирате Gamecih3 с бутона, който сте си избрали по рано. Gamecih3 се пуска.
6. Избирате да търсите 20000 и ви се показват няколко резултата. Единия от тях е този който отговаря за парите. Намирате го кой е (кода му е 4 битов)!!!
7. Променяте го на колкото си искате и сте готови.

Има опасност да си брикнете играта ако промените други стойности от играта !

SAMSUNG GALAXY SIII mini > HUAWEI ASCEND P7 stock > HUAWEI ASCEND P9 stock
Цитирай

Здравейте някой бие ли тези рекорди на hot ride :power: [Изображение: 6058528h.png] [Изображение: 6058526b.png] [Изображение: 6058527t.png]

Samsung GALAXY S II , MicroSD Samsung 32GB class 10 , JVC Headphones HA-FX1X Xtreme Xplosives Stereo , Bluetooth-Headset Jabra BT2010 , Android I9100XWLSJ 4.1.2 + SpeedMod JB #К5-8 Android
Цитирай

На мен нещо с хака не ми се получава хич Sad Руутнат съм и си нагласих Volume Down бутонът за Hot Key и влизам в играта и имам 32.500 и цъкам Volume Down после Input Number и пиша 32500 и ми излизат много по (2 bytes) и ги оставям после давам Back и нарочно си пребоядисвам колата за 2500 и ми остават 30000 после пак Volume Down и Input Number пиша 30000 и ми излиза 0 Found :/ Sad Huh

П.С: Да не е от версията на играта с новата съм 1.0.4.6 май беше не помня, но не съм с 1.0.2.8 !!

Apple iPhone 6s user  
Цитирай

с БМВ-то съм те бил по време, иначе евала добри времена, жалко че играта ми писна преди месеци Smile
Цитирай

Моля някой колега, ако му се занимава, че ми трябва спешно Save със 999.999.999пари и 999.999.999SP БЕЗ ОТКЛЮЧЕНИ КОЛИ И ТАКИВА! ИСКАМ ГО ЧИСТ САМО СЪС ПАРИ И SP ! Благодаря предварително Smile Аз не мога да си го направя с Gamecih- нещо не иска да се получава Sad

Apple iPhone 6s user  
Цитирай

HrdStL написа:с БМВ-то съм те бил по време, иначе евала добри времена, жалко че играта ми писна преди месеци Smile
Не каза с колко си ме бил Smile , а играта и аз я бях спрял от месеци но тези дни ми щракна пак да я поръчкам , че нищо читаво не е излязло последните месеци Smile

Samsung GALAXY S II , MicroSD Samsung 32GB class 10 , JVC Headphones HA-FX1X Xtreme Xplosives Stereo , Bluetooth-Headset Jabra BT2010 , Android I9100XWLSJ 4.1.2 + SpeedMod JB #К5-8 Android
Цитирай

second и аз съм с твоята версия, но при мен се получи, дори и на NFS Shift си хакнан парите. Аз само парите мога да си хакна на NFS MW. С Gamecih3 ли пробва или с по стара?

SAMSUNG GALAXY SIII mini > HUAWEI ASCEND P7 stock > HUAWEI ASCEND P9 stock
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)