Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Need For Speed™ Most Wanted 2012

downhill написа:second и аз съм с твоята версия, но при мен се получи, дори и на NFS Shift си хакнан парите. Аз само парите мога да си хакна на NFS MW. С Gamecih3 ли пробва или с по стара?

Ами линка в клипа и така.. Нищо не става Sad Пиша, че имам 32500 и ми излизат много после давам да пребоядисам колата (както в клипа) и ми стават 30 000 и пиша на Input Number 30000 и ми пише 0 Found Sad

Apple iPhone 6s user  
Цитирай
Аксесоари

Здравейте, може ли да ми кажете как да си запазя сейвовете, че ще слагам нов ром? Телефона не е руутнат и няма да го руутна за едни сейвове. Smile Също и на Real Racing 3 искам да си запазя сейвовете.

SAMSUNG Galaxy Note 5 32GB SM-N920C
Цитирай

Чети в другата тема.
Цитирай

изтеглих играта от по горните постове върви гладко на телефона от подписа стоков без руут след теглене кеша е към 1.9гб страхотна игрица

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай

[highlight=yellow]Днес играта е с 80% намаление до цена 1,74 лева. Заслужава си.[/highlight] Само не мога да си спомня, докато чакам да се свали да питам, дали запазва прогреса на облачен сървър, като симпсън примерно или това е само за сравнение?

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай

М**** му с***а ... Не е съвместима с телефона ми, а така се развълнувах като я видях в маркета.
Цитирай

Купи я от компютър да си я имаш пък след време ще се сдобиеш с друг телефон или таблета. По темата много гадно, че не може да се сейфа онлайн, така е тъпо с две устройства.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай

Аз на компютъра я гледах, но не разполагам с друг андроид, че да я купя уж за него докато я направят за З.
Цитирай

Здравейте

Някой може ли да качи Мод за повече пари и злато,че в нета не намирам нищо.

А дали някой знае как става самият Мод какво се прави и каде се слага.

ако може линк към него.




Благодаря предварително

Samsung Galaxy SII GT l 9100 v 2.3.5
Цитирай

Moже но само с руут. Потърси в другия форум че сега не мога да ти пратя линк на ЛС Wink
Цитирай

Намерих супер якият сайт, в който има най различни разновидности на най- новата версия на играта (1.0.47), без да е необходим руут, като се почне от офлайн версията, мине се през много пари и се стигне до допълнителни екстри и подобрения. Просто си инсталирате моднатото .апк файлче и play- вате... Smile

Също така като си въведете акаунта, с който сте играли по- рано, всичко ви се връща! Wink

Ето го и линка: http://www.apkarchive.com/need-for-speed...mediafire/ - приятна игра! Smile
diorstoyanov написа:Здравейте някой бие ли тези рекорди на hot ride :power: [Изображение: 6058528h.png] [Изображение: 6058526b.png] [Изображение: 6058527t.png]

Браво за подобренията колега :thumbup: , аз съм DeYaN_94 в играта, но не си ми подобрил останалите... :cheers:
Цитирай

Здравейте имам следният проблем като инсталирам апк-то ми казва че иска wifi да изтегли останалите 2000+мб давам ок и ми казва че имам 0 мб свободно място а имам 3.5 гб на картата и още към 3 гб на телефона каде ли не пробвах да я инсталирам е не иска винаги ми пише че имам 0 мб свободно място къде по дяволите се опитва да я инсталира.ако някой може да помогне
Цитирай

zerofire написа:Здравейте имам следният проблем като инсталирам апк-то ми казва че иска wifi да изтегли останалите 2000+мб давам ок и ми казва че имам 0 мб свободно място а имам 3.5 гб на картата и още към 3 гб на телефона каде ли не пробвах да я инсталирам е не иска винаги ми пише че имам 0 мб свободно място къде по дяволите се опитва да я инсталира.ако някой може да помогне
свали си кеша и ръчно го постави във папката.

SAMSUNG Galaxy S10 Lite
Цитирай

мерси много не се бях сетил Smile а случаино да имаш някой работещ линк че всички които пробвах или вече ги няма или нещо не ми зареждат малко нагъл ставам ама
Цитирай

не съм на компа в момента но трябва да я има във апк мания . пробвай това www.apkmania.info/2012/11/need-for-speed-most-wanted-apk-sd-data.html?m=1

SAMSUNG Galaxy S10 Lite
Цитирай

Мерси много тръгна
Цитирай

Превъртяна. Хареса ми!
Цитирай

Здравейте. Като стартирам играта всичкое е Ок тръгва само че е черен екран. Иначе се чува, километража се вижда, картата също. Имате ли идея къде може да е проблема?

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

Най-вероятно причината е телефонът ти Smile
Цитирай

HTC One?

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

brabus написа:HTC One?
Да, телефонът ти е с Adreno 320 и играта не е оптимизирана за GPU-то ти!

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай

Цитат: Да, телефонът ти е с Adreno 320 и играта не е оптимизирана за GPU-то ти!

При мен на галакси С4 (същото GPU) върви перфектно, така че най вероятно проблема е другаде

Samsung Galaxy S7 Edge SM-G935F
Samsung Galaxy S4 GT-I9505 Black Mist
Цитирай

Kriso написа:
Цитат: Да, телефонът ти е с Adreno 320 и играта не е оптимизирана за GPU-то ти!

При мен на галакси С4 (същото GPU) върви перфектно, така че най вероятно проблема е другаде

Охх коя ли не версия на играта не сложих и ... няма и няма! Черен екран и това е!

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

Проблема може да е в кракнатите версии.За С4 е безплатна играта и това което свалих от самсунг апс тръгна без ядове.Със сигурност работи на Adreno 320.

Samsung Galaxy S7 Edge SM-G935F
Samsung Galaxy S4 GT-I9505 Black Mist
Цитирай

Kriso написа:Проблема може да е в кранатите версии.За С4 е безплатна играта и това което свалих от самсунг апс тръгна без ядове.Със сигурност работи на Adreno 320.

Да и аз гледах клипчета в тубата с обяснения коя версия и как, но... Уви нещо или аз не правя както трябва или просто при мен не тръгва! Не е болка за умиране това! Ще изчакам да излезе по-нова версия!

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)