Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Need For Speed™ Most Wanted 2012

brabus написа:
Kriso написа:Проблема може да е в кранатите версии.За С4 е безплатна играта и това което свалих от самсунг апс тръгна без ядове.Със сигурност работи на Adreno 320.

Да и аз гледах клипчета в тубата с обяснения коя версия и как, но... Уви нещо или аз не правя както трябва или просто при мен не тръгва! Не е болка за умиране това! Ще изчакам да излезе по-нова версия!
Offtopic давате по толкова пари за телефони а не може да дадете 1.50 беше на промоция на мойта с3ка вървеше кракнатата версия но като видях че е 1.50 я изтрих и си я купих е да кракнатата имаше малки кусури но сега със купената нямам ядове ще си получавам ъпдейти и всичко ще е точно
Цитирай
Аксесоари

И аз съм с теб, tedo. И аз си я купих на 1.50 и даже с нея получаваш Live Wallpaper, който е готин Smile Напълно си заслужава, то не е музика, не е яка графика (поне на С3). Smile

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай

Въобще не съм геймър. Нямам и време кога да играя. Просто това беше първата игра която си инсталирах на новия тел и тя не тръгна. А ме човърка от вътре когато нещо не работи. Това е.

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

Offtopic Ако е пиратска не се учудвам че не иска да тръгне
Цитирай

tedo написа:Offtopic Ако е пиратска не се учудвам че не иска да тръгне
Smile Що като си изтеглих ASPHALT 7 от Google Play (и не е пиратска) да не би да тръгва!!!?

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

Offtopic А правиш ли разлика между gameloft и ЕА
Цитирай

brabus написа:Въобще не съм геймър. Нямам и време кога да играя. Просто това беше първата игра която си инсталирах на новия тел и тя не тръгна. А ме човърка от вътре когато нещо не работи. Това е.
Аз я имам купена играта на стария One X и много се изненадах, че не е съвместима с HTC One. След дълго ровене успях да подкарам тази версия
Линка за сваляне е в описанието (http://www.putlocker.com/file/A93E63D23446ADE2). Инсталирах АПК и тя си свали кеша нормално от официалния сървър - върви като пушка, даже се логнах в ориджин акаунта и ми отключи колите от преди, но състезанията трябва да ги играя отново както и да събирам пари да ги купувам Smile

S9+ | S7 Edge | HTC One M9 | HTC One M7 | HTC One X | HTC Desire HD
Цитирай

Offtopic Играта в плей стора пак си е 8лв добре че начелих промоция за 1.50 Lol
Цитирай

Тя тази сигурно е 25 промоция

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай

didkobanditko7 написа:Намерих супер якият сайт, в който има най различни разновидности на най- новата версия на играта (1.0.47), без да е необходим руут, като се почне от офлайн версията, мине се през много пари и се стигне до допълнителни екстри и подобрения. Просто си инсталирате моднатото .апк файлче и play- вате... Smile

Също така като си въведете акаунта, с който сте играли по- рано, всичко ви се връща! Wink

Ето го и линка: http://www.apkarchive.com/need-for-speed...mediafire/ - приятна игра! Smile
diorstoyanov написа:Здравейте някой бие ли тези рекорди на hot ride :power: [Изображение: 6058528h.png] [Изображение: 6058526b.png] [Изображение: 6058527t.png]

Браво за подобренията колега :thumbup: , аз съм DeYaN_94 в играта, но не си ми подобрил останалите... :cheers:

Свалих си играта от посочения по-горе линк, супер е! мн е добра мн се кефа Smile
Остава да разцъкам и да ви почвам с рекордите Smile

HTC Desire RUNNY 6.1.1 >>>> LG NEXUS 4 stock >>>> Meizu M1 Note Android Version 5.1 Flyme 5.1.8.0A
Цитирай

Varvarin написа:
didkobanditko7 написа:Намерих супер якият сайт, в който има най различни разновидности на най- новата версия на играта (1.0.47), без да е необходим руут, като се почне от офлайн версията, мине се през много пари и се стигне до допълнителни екстри и подобрения. Просто си инсталирате моднатото .апк файлче и play- вате... Smile

Също така като си въведете акаунта, с който сте играли по- рано, всичко ви се връща! Wink

Ето го и линка: http://www.apkarchive.com/need-for-speed...mediafire/ - приятна игра! Smile
diorstoyanov написа:Здравейте някой бие ли тези рекорди на hot ride :power: [Изображение: 6058528h.png] [Изображение: 6058526b.png] [Изображение: 6058527t.png]

Браво за подобренията колега :thumbup: , аз съм DeYaN_94 в играта, но не си ми подобрил останалите... :cheers:

Свалих си играта от посочения по-горе линк, супер е! мн е добра мн се кефа Smile
Остава да разцъкам и да ви почвам с рекордите Smile
И как става по точно,защото я инсталирах и почна отначало без пари
Цитирай

djorov80 написа:
Varvarin написа:
didkobanditko7 написа:Намерих супер якият сайт, в който има най различни разновидности на най- новата версия на играта (1.0.47), без да е необходим руут, като се почне от офлайн версията, мине се през много пари и се стигне до допълнителни екстри и подобрения. Просто си инсталирате моднатото .апк файлче и play- вате... Smile

Също така като си въведете акаунта, с който сте играли по- рано, всичко ви се връща! Wink

Ето го и линка: http://www.apkarchive.com/need-for-speed...mediafire/ - приятна игра! Smile


Браво за подобренията колега :thumbup: , аз съм DeYaN_94 в играта, но не си ми подобрил останалите... :cheers:

Свалих си играта от посочения по-горе линк, супер е! мн е добра мн се кефа Smile
Остава да разцъкам и да ви почвам с рекордите Smile
И как става по точно,защото я инсталирах и почна отначало без пари

Djorov, цъкам без чийтс. Само играта си свалих от сайта.

HTC Desire RUNNY 6.1.1 >>>> LG NEXUS 4 stock >>>> Meizu M1 Note Android Version 5.1 Flyme 5.1.8.0A
Цитирай

Няма ли Ферари в тая игра?!?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

А за DHD може ли апк.

Maximus VII Ranger | i5-4690K@4.4GHz+NH-U14S | G.SKILL 2x4 RipjawsX 1866M C9 | SS-660XP2 | Corsair Obsidian 750D | WD5000HHTZ | Dell U2414M | Vengeance® 1500 | Xbox 360 Wireless Controller
Цитирай

djorov80 написа:
didkobanditko7 написа:Намерих супер якият сайт, в който има най различни разновидности на най- новата версия на играта (1.0.47), без да е необходим руут, като се почне от офлайн версията, мине се през много пари и се стигне до допълнителни екстри и подобрения. Просто си инсталирате моднатото .апк файлче и play- вате... Smile
Също така като си въведете акаунта, с който сте играли по- рано, всичко ви се връща! Wink
Ето го и линка: http://www.apkarchive.com/need-for-speed...mediafire/ - приятна игра! Smile
Браво за подобренията колега :thumbup: , аз съм DeYaN_94 в играта, но не си ми подобрил останалите... :cheers:
И как става по точно,защото я инсталирах и почна отначало без пари

Теглиш от линка тази версия Blur Effect Unlimited version и си въвеждаш акаунта... Така ти се възтановява 100% от предишният сейф на играта и имаш 9999999999999999 пари Smile Има и още екстри! Smile

Ето ти го апк файла https://www.box.com/s/oghooq2t1tbhtk5m8stz само го преименувай на .apk на края, че съм го направил на .JPEG за да мога да го кача в Box- a Smile Апк- то си сваля само кеша.
Цитирай

didkobanditko7 написа:
djorov80 написа:
didkobanditko7 написа:Намерих супер якият сайт, в който има най различни разновидности на най- новата версия на играта (1.0.47), без да е необходим руут, като се почне от офлайн версията, мине се през много пари и се стигне до допълнителни екстри и подобрения. Просто си инсталирате моднатото .апк файлче и play- вате... Smile
Също така като си въведете акаунта, с който сте играли по- рано, всичко ви се връща! Wink
Ето го и линка: http://www.apkarchive.com/need-for-speed...mediafire/ - приятна игра! Smile
Браво за подобренията колега :thumbup: , аз съм DeYaN_94 в играта, но не си ми подобрил останалите... :cheers:
И как става по точно,защото я инсталирах и почна отначало без пари

Теглиш от линка тази версия Blur Effect Unlimited version и си въвеждаш акаунта... Така ти се възтановява 100% от предишният сейф на играта и имаш 9999999999999999 пари Smile Има и още екстри! Smile

Ето ти го апк файла https://www.box.com/s/oghooq2t1tbhtk5m8stz само го преименувай на .apk на края, че съм го направил на .JPEG за да мога да го кача в Box- a Smile Апк- то си сваля само кеша.
дава ми грешка
Цитирай

Преименува ли го така, че да завършва на .apk ?
Цитирай

didkobanditko7 написа:Преименува ли го така, че да завършва на .apk ?
оправих се,мерси
Цитирай

На някой да му се намира кеш за sgs :capitulation:
Цитирай

Тия гадини, когато беше промоцията я бяха направили avaible за всички телефони, купих си я, дори не можах да поиграя заради куп бъгове и вместо ъпдейт, вече 1 месец "приложението не се поддържа от вашето устройство".
Цитирай

Извинете за глупавия въпрос ама с един приятел искаме да играем заедно, но не знаем как става, та някой може ли да обясни?
Цитирай

Не можете!Можете само да си сравнявате рекордите. Smile

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай

Хора, знаете ли дали играта предоставя възможност за бекъп към акаунт, както Real Racing 3? Smile Търсих някъде цъкалка, но така и не намерих.

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай

Еми уж се запазва всичко като си влезеш в акаунта в играта,но при мен има някакъв проблем и ми казва,че не съществува този потребител а от сайта на играта си влизам...

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Какъв акаунт и къде мога да си видя прогреса? Имам Origin акаунт, който съм въвел, но никъде не виждам бутон или индикация, че съм си запазил прогреса

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)