Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Need For Speed™ Most Wanted 2012

Заслужава си, много е добра. А MW е най-красивата игра за Android, поне според мен. Smile

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
Аксесоари

Днес разглеждайке плей стора видях нещо странно има два моуст уонтеда единя е почти 5лв а другия почти 8лв като този от 8 ми го дава несъвместим каква ли им е разликата
ето линкове
https://play.google.com/store/apps/detai...s.nfs13_na
https://play.google.com/store/apps/detai....nfs13_row
Цитирай

Колеги, инсталирах си играта на таблета (Aview AX2 Frenzy, 4.0.4), ивсичко е Ок с изключения че няма ник акви надписи в менютата.От какво може дае това?

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

Работещ линк за .apk и евентуално ако може и кеш-а.Благодаря предварително
Цитирай

jicaka написа:Работещ линк за .apk и евентуално ако може и кеш-а.Благодаря предварително

ApkMania

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

И този не работи.Някой друг ?
Цитирай

И мен ме интересува апк, ако има някъде, споделете моля

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай

В zamunda.net я има напишете в търсачката [Android] Need for Speed и ще ви излезе. Не мога да ви дам линк защото не съм в БГ и влизам през прокси Smile

ASUS MEMOPAD HD 7
ALCATE IDOL 2
Цитирай

Здравейте,моля за съдействие,след като инстаирам apk файла,и се ъпдейтне играта не искa да тръгне,евентуално в 6/49 от случаите като тръгне и вляза в гаража пак дава Stopped working.... Принудих се да купя играта и пак същото... Help Me :wall:
Със SXZ 4.4.4 съм.

HTC Desire 500
Sony Experia Z
Цитирай

Днес я изтеглих, но като отворя още докато зарежда играта ми изписва "nfs most wanted спря". Някакви идеи какъв е проблема?

Samsung  Note 3 Neo--> Samsung  S9+ Coral Blue - - > Huawei mate 40 pro --> Samsung  s23 ultra

Цитирай

MartinVT07 написа:Днес я изтеглих, но като отворя още докато зарежда играта ми изписва "nfs most wanted спря". Някакви идеи какъв е проблема?
С тия игри неразбрахте ли, че повечето игри се правят за определен процесор.
П.П.- Не прочете ли горния пост. Виж си процесора какъв е, няма ние сега да го търсим.
Цитирай

Аз съм от хората, които не играят игри. От доста време - нито на компютъра, нито на телефона. Преди няколко дни си взех нов телефон (този в описанието) и исках да си сложа някоя игра с добра графика да видя просто как върви.

Samsung  Note 3 Neo--> Samsung  S9+ Coral Blue - - > Huawei mate 40 pro --> Samsung  s23 ultra

Цитирай

При мен тръгна без проблеми Smile HTC ONE X :bow:
А за скоростта с която се изтегли кеша прилагам снимка Wink
Цитирай

Offtopic
Need for speed no limits

Christmas

[video]http://m.youtube.com/watch?v=6tIZuuo5R3E[/video]

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай

Дата нещо ?

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx 
Цитирай

misho_pld написа:Дата нещо ?
официална дата на излизане няма или поне аз не видях в фейсбук има страница #nfsnolimit
Пише скоро.. може и 2015година.
Цитирай

[attachment=211 написа:misho_pld pid='1045960' dateline='1416552512']Дата нещо ?

NFS_NL излезе(iOS) поиграх малко и става за каране, но е яко наблъскана с таймери, бензин и злато, че EA да не обеднеят xD. Няма много коли мисля 7-8, но все още е нова играта, качена е 20 декември и сега е първата актуализация. 

Need for speed no limits няма да е лоша игра и вероятно ще е по нещо от всички рейсъри. Няколко мода игра има само един отключен. Няма Facebook за момента нито лог и ако се изтрие играта вече не помни нищо.

1.1ГБ инсталирана. Перформанса добър(5s), вероятно черпи интернет, но не знам дали влияе. 10 коли има за момента и може да се подобряват, както е подобава.

Няма английски език за момента нито има за сменяне на езика и на този холандски нищо не му разбирам, така че не съм чел.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай

Здравейте. Играта като я изтегля почва да зарежда и до там, само звук на Леново п 70, а на nоте 3 изобщо не я разпознава.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

И на мен със стоковия ром на Note 3 не ми я намираше в Google Play. С custom ROM обаче проблеми нямам. Играта си върви перфектно.

D_coffee
Цитирай

Да със стоков ром съм, ана леновото само звук и надпис подаване на сигнал.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

Колеги, на някой случайно да му се намира моднато работещо .apk и папка с кеш?

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай

Колеги, инсталирах моднато апк от братушките и след инстала си тегли необходимите данни около 800мб. след инсталацията ме кани да инсталирам и MW live wallpaper, което ми отключва целия автопарк. До тук всичко е по мед и масло. След някоклко дни игра през които играта крашва от време на време, стигам до около 2млн $ и изведнъж греда, за да играете следващата гонка ви трябват същата сума която съм събрал до момента и след това я изписва отгоре ама с - отпред. Деинсталирам играта и я инсталирам пак, пак същото. Машината е Galaxy Note4. Сега съм я качил на едно Lenovo K5 plus, да видим дали е от телефона. Само да имам време да я разцъкам. Същото нещо се случва и ако опитам да деинсталирам въпросния динамичен тапет.

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)