Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на нов смартфон до 300 лв
#1

Здравейте, след доста четене на теми и гледане на телефони, реших да пусна тема, за да ми помогнете с избора на смартфон. Телефона ще се използва за фейсбук, браузване, игране на някоя друга игра, надявам се и камерата да прави, що годе сносни снимки. Насочил съм се към моделите:
Lenovo A6000
Sony Xperia e4g 
Lenovo a806 - поради наличието на 2 ГБ РАМ
THL W200C
Xiaomi Redmi 2
За Леновото а6000, четох за доста оплаквания, главно след ъпдейта до близалката. Отворен съм и за други предложения.
Бюджетът не е много, даже тези 300 лв са малко отгоре.
Цитирай
Аксесоари
#2

Последния от списъка ти.

 
Цитирай
#3

Xiaomi взимай и си решаваш проблема

XIAOMI MI5S..
Цитирай
#4

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=78495

Ще е добра сделка.
Цитирай
#5

Motorola Moto G3 2015 според мен ще е по-добре и работи най-плавно заради почти чистия андроид

Microsoft Lumia 950 Windows 10
Но пък не може и без Android - Lenovo Vibe X2
Цитирай
#6

[quote='HardcoreUser' pid='1197360' dateline='1445772815']
Здравейте, след доста четене на теми и гледане на телефони, реших да пусна тема, за да ми помогнете с избора на смартфон. Телефона ще се използва за фейсбук, браузване, игране на някоя друга игра, надявам се и камерата да прави, що годе сносни снимки. Насочил съм се към моделите:
Lenovo A6000
Sony Xperia e4g 
Lenovo a806 - поради наличието на 2 ГБ РАМ
THL W200C
Xiaomi Redmi 2
За Леновото а6000, четох за доста оплаквания, главно след ъпдейта до близалката. Отворен съм и за други предложения.
Бюджетът не е много, даже тези 300 лв са малко отгоре.
[/quote

Принципно съм с две ръце за xiaomi-то,но мога също да кажа също и,че леново а6000 е нелош телефон(майка ми има такъв и редовно го разцъквам), няма никакви проблеми след ъпдейта.
Цитирай
#7

Последния от списъка ти.

 
Цитирай
#8

Последния от списъка ти натежава над другите в всяко едно отношение и цената му е супер. Имах и Леново А6000(продадох го)За E4g също мога ти дам безпристрастно мнение ако те интересува.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)