Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Приложение за чат с парола за достъп
#1

Здравейте. Предварително искам да се извиня ако има подобна тема, ползвах търсачката, но без успех. Искам да попитам дали съществува приложение за чат, което не известява по никакъв начин, че някой ти е писал докато не го отвориш(приложението), но и също да изисква някаква парола за достъп. Общо взето никой около мен да не може да разбере, че водя кореспонденция, а и да се пробва да провери да не успее да отвори приложението без парола. Много благодаря предварително  Angel Angel
Цитирай
Аксесоари
#2

Нещо от този сорт може би... Confide
Цитирай
#3

Това е страхотно, много благодаря. Не мисля обаче, че хората, с които ще си пиша ще могат да се справят... Ако се сещате за нещо точно като това, но хронологията да си остава...Нали не известява при ново съобщение и има парола за вход, хронологията не е проблем.
Цитирай
#4

За да нямаш известия, може да си избереш който и да е месинджър, стига в настройките му да има възможност те да се изключват.
Заключването с парола пък може да се осъществи с програма като тази - AppLock, с която можеш да заключиш и всичко останало, за което се сетиш.
Цитирай
#5

Почти всяко приложение има възможност за спиране на известията в настройките. А иконката която се показва горе в лентата се спира от настройки>приложения>намираш съответното и махаш отметката за известията. Така само при вход ще разбираш че имаш съобщение. За паролата колегата над мен ти е казал как.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
#6

Допълнение към @bobytsekov, applock понякога не се включва и за тази цел като изтеглиш програмата, ако ще е тази влез в Protect и активирай Advanced Protection, поне така аз го оправих и винаги си работеше програмата.

Допълнение: Можеш от настройките да вкл. оцията Random Keyboard, така ако някой ти види паролата или по-скоро къде натискаш, то ако се опита да го отключи няма да стане, защото подредбата ще е друга, говоря от лична гледна точка. Smile

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#7

(2015-10-27, 08:59:37)rosko73 написа:  А иконката която се показва горе в лентата се спира от настройки>приложения>намираш съответното и махаш отметката за известията.

Точно така. Стига да е с Lollipop. Тогава има и друг начин за същото - когато излезе известие на някое приложение, задържаш пръст на известието, докато то си смени цвета и в дястата му част се покаже в кръгче "i". Натискаш на i-то и ще имаш възможност да блокираш известията от конкретното приложение или да ги направиш приоритетни.

При HTC до това се стига също и от Настройки > Звук и уведомления > Уведомления за приложения. Предполагам при другите е аналогично.
Цитирай
#8

Фейсбук месенжър има опция да спреш известяването, на само конкретен човек.
Влизаш в чата на човека горе дясно кръгче с (i) /notifications/ off.
Цитирай
#9

Много благодаря на всички. Изтеглих applock, обаче, хаха реших че за още по голяма сигурност трябва да скрия и иконата му. Сега го намирам в приложенията си, но немога да го деинсталирам, в google play също го открих, но ми изписва не деинсталирай, а деактивирай иии като цъкна там ми изписва че приложението е администратор и трябва първо да се деактивира... когато активирах опцията за скриване на иконата ми показа как да отварям приложението... беше нещо от сорта на **парола## в панела за набиране и бутон за набиране но не го запомних, показа се за секунда.. надявам се да не ставам нахална. Моооля за помощ, по принцип не ми е толкова голям проблем, че немога да го отворя, но уж си заключих viber преди да скрия иконата на applock, но той си е отключен..
Цитирай
#10

Отиди в Настройки > Сигурност > Администратори на устройството (при теб може да не е същото, но ще е подобно) и виж дали там присъства AppLock. Ако е там, махни му отметката и ще можеш да го деинсталираш.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)