Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Относно Marshmallow 6.0

Е,от игра до игра има разлика. Не си мислете, че говоря за clash of clans и тем подобни пародии.  Говоря за най-тежките.
Цитирай
Аксесоари

И кои са тези тежки игри?

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

(2016-02-05, 20:36:52)Ивайло69 написа:  И кои са тези тежки игри?

Е,съгласен съм,че е от значение и как производителите си пишат игрите. Сега в момента съм се спрял на NFS:No Limits и Angel Stone.  На NFS-то като съм в състезанията е добре,случва се да прелагва рядко,не е проблем. В менюто когато съм - направо отврат... Играл съм я малко на Samsung S6 - върви си значително по-добре. Да не говорим,че всеки път като играя,имам проблем с графиките,като липсващи елементи и детайли,да не го говорим че по някой път в състезанията пистата изчезва и се вижда само колата... С друг ром (cm или flyme),този проблем го няма. Angel Stone-а е добре.  Rise of Prometheus трябва да се играе на минимални ефекти че да нямам ядове. Бях се зарибил по Dungeon Hunter 5,в началото се играеше,но с нейните актуалицации ставаше все по-тежка и не върви вече както преди,а там също имаше проблема с графиките... Order and Chaos или както се казваше,дето е подобие на wow,го разцъквах,но насебере ли се много паплач около теб,или се прекали с магиите,става бозаво. Някакви идеи как да вдигна fps-то?  Някоя отметка в Developer Setting ,в GPU секцията?
Цитирай

Игри не играя, дай ми линк за игра със всичко необходимо, която ти е най-проблемна да я пробвам.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Ако си с лолипопа на леново, ще се изприщиш, като почнат да ти чезнат графиките
nfs
след малко ще кача скриншот тук, да поиграя малко, и ще наснимам

ето ги снимките , много са големи и не мога да ги сложа тук
Цитирай

На четворката върви перфектно, имам бекъп на петицата и утре ще пробвам и на нея.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Ако кажеш,че на четворката върви по-добре от на петицата,и проблемите с графиките ги няма като на скриншотовете,ще се замисля и аз да се върна назад.
Цитирай

На петицата също си върви добре, няма проблем с графиката, но може би една две идеи е по-добре на четворката.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

От скоро съм с амдроид 6.0 и след много ровене не успях да намеря опция за прехвърляне на приложенията от телефона в картата памет, а на стария можеше, ако някой знае дали е възможно нека сподели. Другото е, че не мога да видя рам паметта в точния момемт колко е заета и кои приложения са активни в момента.
Цитирай

С 6.0?

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай

chaneto80

Пробвай с външно приложение за прехвърляне на приложенията, например с това.
Колкото до другото зависи кой къстъм си сложил, в AICP има такава възможност.

А защо искаш да ги прехвърляш?

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Искам да преместя най вече двете навигации защото с картите са по 5ГБ. А доколкото за рамта на мен ми дава някаква средна стойност, а със стария андроид ми даваше  всяко приложение дали е активно и точно колко рам използва в момента. Искам и друго да попитам, свалил сам си ES file explorer и ми е удобно, защото дадена папка със снимки скривам я слагам парола и край. Обаче когато отида в меню в хранилище SD  карта и там всичко излиза, някий знае ли дали има някакво решение на това .
Цитирай

С какъв телефон си - Z2 pro няма слот за карта памет?

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

chaneto80 
Приятелю, нещо си се объркал. Тук е място определено за Lenovo Vibe Z2 Pro (K920), ти явно си със друг телефон.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)