Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Защо се връща дефолтната тема?
#1

Накратко, инсталирам тема от маркета и след няколко дни телефонът се връща на дефолтната сам. С 5.9.11 съм.
Цитирай
Аксесоари
#2

Сложи последната версия.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

Това е ясно, но не искам само да си правя експерименти с неработещи или частично работещи ромове. Питам ако има друго решение.
Цитирай
#4

Ако ползваш някакъв вид тас килър може да е от него Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

(2015-10-27, 14:55:23)dragozow написа:  Това е ясно, но не искам само да си правя експерименти с неработещи или частично работещи ромове.

И от къде си сигурен, че 5.9.11 работи по-добре от 5.10.22, при положение, че не си го пробвал? Smile Ако искаш стабилна версия защо не караш с miui 6?
Цитирай
#6

По темите с оплакванията, но не това е спора. Аз търся причината, ако тръгна за всяко недоразумение да пробвам следващият нестабилен ром рискувам да го правя през два дни.
Цитирай
#7

Нещо не ти е в ред. Досега никой няма с такива оплаквания. Направи му като за начало хард ресет. Ако не помогне флашни му stable rom през fastboot.
Цитирай
#8

Ромът е на четири дни, преди това пак беше с него и пак правеше същото. Иначе всичко друго си му работи и за това не искам непрекъснато да го флашвам и да търся къде какво не работи. Stable rom през fastboot не е решение, защото и сега е така. Чудя се каква е причината, но явно няма отговор и не се е случвало на никой.
Цитирай
#9

За да ти кажа да сложиш последната версия си има причина. Всяка една нова версия има подобрения и оправяне на бъгове. Ако и в последната версия го имаш проблема, ти остава да направиш чиста инсталция и ако и след това го има проблема, вече има тема за бъг репорт и да им кажеш за проблема. Ако в момента им пишеш - ще ти кажата да сложиш последната версия, да върнеш фабрични настройки или чиста инсталация. Минал съм по този път, защото бях beta tester за en.miui.com

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#10

В момента аз съм с 5.9.11, вчера правих резет, сменил съм дефолтната тема с някоя друга от рома. Ще проверя и аз дали след 1-2 дни ще има смяна или ще си остане така. Избрал съм тази версия за момента като една от "стабилните" бета девелопърски, макар че вчера си изтеглих miui 7 stable.
Цитирай
#11

Умишлено не слагам последната версия, защото следя форумите и мрънкащите са повече от доволните. Говоря за проблемите с батерията, вибрацията и 3g. При мен всичко това работи, единствено темата е проблема, ако това е наистина проблем. Ще инсталирам някоя от следващите стабилни версии единствено ако има за какво. Да сложа нов ром за да пробвам дали работи всичко...нямам време да се занимавам с глупости, нямам и желание да ръчкам толкова. Между другото като редактирам дефолтната тема с нов екран за заключване си връща пак дефолтния след 2 дни. Интересува ме дали не мога да изтрия дефолтния и с това да го принудя да няма какво да смени. Новият мога да го направя със същото име. Ей такива ми се въртят.
Цитирай
#12

Към ден днешен промяна в темата(high life) няма. Сменил съм wallpaper-а, заключения екран и мелодията.
Някакъв моднат лънчър имаш ли? Нещо сменено НЕmiui-ско по интерфейса?
Цитирай
#13

Wallpaper не ми го сменява, с един live тапет съм. Feather wallpaper или нещо такова, ползвам го на трети телефон вече. Наистина ми даваш насока да пробвам без него.
Цитирай
#14

И без тапета сменя темата. Къде се намира дефолтната да се опитам да я редактирам?
Цитирай
#15

/miui/themes/.data в паметта на телефона
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)