Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Grand Neo Plus(GT-I9060I) - моя бъгав ли е?
#1

Поръчах го от Емаг и вчера го взех от куриерската фирма. При първоначално разцъкване ми направи впечатление, че има лек но забележим бъг. Например: При изключен дисплей, след натискане на power бутона, колелцето с катинарчетата се измества най-долу в дясно и няма реакция след плъзване върху дисплея, както и при натискане на бутоните (назад и последни приложения). Не го прави всеки път, но все пак досадно често. Аз му намерих цаката - гася дисплея с power бутона и след това пак го святкам. След това вече няма проблем. Нещо подобно се получава и след приключване на разговор - сякаш умира и с нищо друго не мога да го съживя, освен да загася дисплея с power бутона и след това пак да го светна. Някой сблъсквал ли се е с този проблем?

Samsung Galaxy S5 Neo

Цитирай
Аксесоари
#2

Като за начало му върни фабричните настройки,ако не се оправи пробвай да го преинсталираш с Один.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#3

Благодаря за отговора. На първо време не ми се правеше ресет, а мислех да го връщам.
В последствие открих от къде идва проблема. Или поне така си мисля. След фабричен ресет, телефона известно време работеше нормално, но на втория-третия ден пак започваше. Флашнах го с последния български стоков ROM (този на Виваком) и пак същото. При всичките тези занимавки, ми направи впечатление, че проблема се появява след като инсталирам играта Тривиадор България. Преди една седмица я деинсталирах и от тогава, да чукна на дърво, не съм имал проблеми. Не зная точно каква е причината, но фактите са такива. Нямам намерение да правя анти реклама, но занапред няма да играя тази игра. Smile

Samsung Galaxy S5 Neo

Цитирай
#4

Възможно е самата игра да не е съвместима с телефона и затова да прави проблеми.Важното е,че си го оправил Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)