Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

зарядно за колата
#1

Здравейте, на 1 ампер ли трябва да е зарядното за колата и може ли да изкажете мнение, дали евтините могат да прецакат батерията?
Цитирай
Аксесоари
#2

Евтините, да, могат. Бях си взел някакво за 2 долара от ибей, включих го в запалката и бачкаше. До тук ОК. Но, след известно време, започна да пуши и стана леко бум. (от бяло стана черно)
Цитирай
#3

По принцип винаги има някакъв риск. Дори от Самсунг предупреждават да се зарежда само с тяхно зарядно един вид. Но аз си позволявам да ползвам едно адаптерче за запалката ужким пише 1А и към него връзвам оригиналния кабел. Друг път го зареждам към компютър или имам някакъв ментак външна батерия. Да не говорим, че ми се е налагало да ползвам и друго зарядно от друг телефон. За сега 10-11 месеца батерията е още жива.

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай
#4

Зареждай си с каквото имаш и да не ти пука.Моя вече година и половина го зареждам с каквото ми падне и нямам проблеми(включително и китайски пауърбанкове)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)