Анкета: Кое според Вас е най-доброто приложение за блокиране на реклами? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Adblock Plus
32.61%
105
32.61%
AdAway
31.99%
103
31.99%
Block This!
4.97%
16
4.97%
AdBlock Browser for Android
2.17%
7
2.17%
Lucky Patcher
3.73%
12
3.73%
Adguard
17.70%
57
17.70%
AdFree
4.97%
16
4.97%
DNS66
1.86%
6
1.86%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Досадните реклами в интернет и приложенията и начини за тяхното п

Дайте нова версия на Adguard.. Благодаря!
Цитирай
Аксесоари

(2018-12-13, 20:21:27)nehranimaiko написа:  Споделяне: Аз нямам руут. Преди бях с AdblockerBrowser, не се появяваха никакви реклами но доста лагваше, по едно време си помислих че е от телефона ми но слава богу не. Отскоро съм инсталирал като браузър Opera (свалена от Google play) който се оказа с вградена опция за блокиране на реклами от настройките му- супер бързо браузване и никакви реклами, а в ютуб никога съм нямал реклами... може браузъра да ги спира, не знам как, защо но нямам и там.
И аз съм с Операта. Работи много добре и няма реклами Smile.
[-] 1 потребител изказва благодарност на sawmv за това мнение:
  • pipetko
Цитирай

(2019-07-17, 13:27:53)sawmv написа:  И аз съм с Операта. Работи много добре и няма реклами Smile.
"Opera с безплатен vpn" ли е или друга, може ли линк?

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

(2019-07-18, 07:58:59)Ivan_Bonev написа:  "Opera с безплатен vpn" ли е или друга, може ли линк?
Да, безплатен. Пишеш в google play "opera". Първото, което излиза при мен е:
Opera with free VPN.
[-] 1 потребител изказва благодарност на sawmv за това мнение:
  • pipetko
Цитирай

В Android 9 вече има и по-лесен начин. В настройките на сим картите се пише dns.adguard.com и спират рекламите.
За да работи и в хром, трябва да се отиде на адрес
chrome://flags
И да се спре async dns.
В MIUI настройката е скрита, но може да се отвори с приложението Hidden settings for MIUI.

Nokia 1.4 Android Go е много лек, така че реално 2гб рам стигат. 


[-] 1 потребител изказва благодарност на tzincbg за това мнение:
  • m.martinov
Цитирай

(2019-09-09, 09:05:12)tzincbg написа:  В Android 9 вече има и по-лесен начин. В настройките на сим картите се пише dns.adguard.com и спират рекламите.
Не спира рекламите, а само част от тях, а на някои сайтове просто си остава празно място вместо тях, което си е пак дразнещо.

 
Цитирай

(2019-09-09, 09:11:57)NoMaD написа:  Не спира рекламите, а само част от тях, а на някои сайтове просто си остава празно място вместо тях, което си е пак дразнещо.
Еми на една Nokia 5.1   нямаше какво друго да се направи - просто няма руутване това нещо, а и убива всичко на заден план - не можеш да сложиш ни blokada, ни ad block, ни нищо. Сега с тоя dns e добре. Повечето ги спря. 

Също така, какъвто и да е телефона, трябва да се изключат нотификациите в настройките на хром, uc browser и подобни, много взеха от там да влизат реклами, на някои сайтове просто не можеш да не кликнеш allow, нагли са. 

Nokia 1.4 Android Go е много лек, така че реално 2гб рам стигат. 


Цитирай

Със самсунг а40 съм и ми излизат реклами. И то не докато съм в някое приложение или в интернет ами дори докато си ровя из менюто. Реклама на целия екран даже докато говоря по телефона.. мн е тъпо това. Кажете как да го спра. Пробвах през гугъл акаунта персонализиране на рекламите онлайн чойсес и да деактивирам всички сайтове но пак ми излизат реклами.
Цитирай

Най-вероятно е от някое приложение.Спомни си какво последно си инсталирал и го махни.Ако са няколко махай едно по едно приложенията докато установиш кое пуска рекламите.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Miro2210 за това мнение:
  • Onliar
Цитирай

Не помогна истрих всичко което съм инсталирал, но рекламите излизат пак Sad
Цитирай

(2019-10-14, 18:44:25)Onliar написа:  Не помогна истрих всичко което съм инсталирал, но рекламите излизат пак Sad
Опитай с Blokada или AdGuard.

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Dilqnps, Onliar
Цитирай

В ebay, има ключове за adguard на доста ниски цени. Купувах преди няколко месеца 1 доживотен лиценз за около 10-12лв по спомен. Само трябва да се внимава, какъв лиценз се избира, че са различни, като има и само годишни. Влизаш после на сайта им и си правиш акаунт и като го инсталираш на телефона, въвеждаш този акаунт и кода. Ако след време смениш телефона, влизаш си в акаунта и деактивираш старото ти устройство и го активираш на новото. Удобно си е. Преди години и аз ползвах кракната версия, но ми писна да се занимавам, постоянно да търся нови версии и си я купих тогава през официалният им сайт, пак на промоция, но не чак такава, като цената на ключ от ebay Smile

Motorola Defy --> Samsung Galaxy Nexus -- > LG G2 D802 --> LG G4 H815 / 4CORE Fix --> LG V30 H930
Цитирай

(2019-10-14, 18:44:25)Onliar написа:  Не помогна истрих всичко което съм инсталирал, но рекламите излизат пак Sad
Нулирай, но не от обикновеното нулиране през менюто а при бутването на телефона, изтрий и кешовете всичките и ще се оправи според мен.
Цитирай

(2019-10-14, 19:01:44)NoMaD написа:  Опитай с Blokada или AdGuard.

Blokada с две ръце. При nokia 7 plus спря всички реклами.


Цитирай

Няколко лесни стъпки за блокиране на реклами в Chrome на Android: https://androidinsider.ru/polezno-znat/k...droid.html

 
Цитирай

(2019-12-27, 16:08:49)NoMaD написа:  Няколко лесни стъпки за блокиране на реклами в Chrome на Android: https://androidinsider.ru/polezno-znat/k...droid.html
С Redmi note 7 съм и никъде не видях да има DNS
Цитирай

(2019-12-28, 16:30:30)esil2 написа:  С Redmi note 7 съм и никъде не видях да има DNS
С коя версия на Android си?

 
Цитирай

(2019-12-28, 16:32:41)NoMaD написа:  С коя версия на Android си?
Както си е излязъл фабрично с андроид 9, поне за сега 10 още няма
Цитирай

DNS като опция го има в Android 10.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • pocko
Цитирай

(2019-12-28, 20:10:04)NoMaD написа:  DNS като опция го има в Android 10.
Сега вече разбрах, че от написаното по нагоре от теб това не беше го уточнил
Цитирай

DNS има и в Android 9, но за MIUI не знам - моя е чист

XIAOMI A2
Цитирай

Ако MIUI го реже, значи като вариант тогава остават само страничните приложения.

 
Цитирай

Има ли програма, която спира рекламите в приложенията, не толкова в браузъра. Зщото на телефона на малкия му излизат постоянно и без да иска цъка на тях и сваля много странни приложения. Тдлефона му е Huawei p10 lite с андроод 8.0 и EMUI 8.0
[-] 1 потребител изказва благодарност на pgg_2000 за това мнение:
  • valdesbg
Цитирай

С Adguard Premium - ще свърши работа.

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • pgg_2000, pocko
Цитирай

Функцията Private DNS е налична от Android 9 нагоре, но в MIUI е скрита. С това приложение ще имате достъп до нея: https://play.google.com/store/apps/detai...eyhan.sets

Изпратено от моят Mi MIX 2S с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на m.martinov за това мнение:
  • fifth_root, logmax
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)