Анкета: Кое според Вас е най-доброто приложение за блокиране на реклами? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Adblock Plus
32.61%
105
32.61%
AdAway
31.99%
103
31.99%
Block This!
4.97%
16
4.97%
AdBlock Browser for Android
2.17%
7
2.17%
Lucky Patcher
3.73%
12
3.73%
Adguard
17.70%
57
17.70%
AdFree
4.97%
16
4.97%
DNS66
1.86%
6
1.86%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Досадните реклами в интернет и приложенията и начини за тяхното п

При мен не стана ,chrome://net-internals като напиша и по нататък не следва нищо, само дето нета ми се губи.пп.Оправих се някакси....

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
Аксесоари

При мен най накрая стана с Blokada !!
Цитирай

(2020-01-02, 14:48:09)m.martinov написа:  Функцията Private DNS е налична от Android 9 нагоре, но в MIUI е скрита. С това приложение ще имате достъп до нея: https://play.google.com/store/apps/detai...eyhan.sets

За мен е най-доброто решение, а не допълнителни програми.
Цитирай

Какъв днс ползвате?
аз ползвам това: dns.adguard.com

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на pocko за това мнение:
  • logmax
Цитирай

Друг не ти трябва.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • pocko
Цитирай

(2020-06-27, 18:11:40)pocko написа:  Какъв днс ползвате?
аз ползвам това: dns.adguard.com

Това, да.
Цитирай

Здравейте,инстслирах Adguard уж за да премахва рекламите а постоянно излиза това нещо във лог-а, Nextdoimein нещо си, и също data.xiaomi,какво точно означава това.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Ако не греша, изпраща статистики към сървърите на Шайоми.
Цитирай

(2020-08-14, 23:46:22)tanott написа:  Здравейте,инстслирах Adguard уж за да премахва рекламите а постоянно излиза това нещо във лог-а, Nextdoimein нещо си, и също data.xiaomi,какво точно означава това.

Инсталирай си Blokada Google Play маркета и забравяш само когато са вградени в приложението не ги спира но по време на ползване всичко е чисто!
Цитирай
Sad 

Здравейте! 
Имам проблем с предната камера☹️
Блокира ??‍♀️
Цитирай

Опитай с изчистване кеша на приложението.

 
Цитирай

(2020-10-04, 09:53:28)Силвия написа:  Здравейте! 
Имам проблем с предната камера☹️
Блокира ??‍♀️
Пиши в раздела,при проблеми.   https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=96753
Цитирай

Ползвам Blokada от година, освен рекламите в приложенията блокира и изходящите връзки на тракерите, които следят потребителя. Обаче сваляте приграмата от F-Droid маркета. Алтернативен на Google Play, повечето отворен код приложения. Версията в Google Play e орязана, за да се съобразят с политиката им.
https://blokada.org
Цитирай

Хора, не се живее вече. Ползвам само Хром, дефолтния ми браузер на Xiaomi то не пропуска и грам реклами, но има бъгове, а и всичките ми пароли, които не са никак малко са в Хрома. Опитвал съм и други браузъри които не пропускат реклами, Опера , Бреив, но не мога да си импортна букмарковете и паролите от Хром в тях и ги зарязвам. Хрома просто те удавя в лайна, не можеш да си поемеш глътка въздух дори.. Телефона си го ползвам само за да хвърля бегло око на поща, съобщение и да прочета по диагонал някоя сттатиика и за нищо друго, дори и във форум почти никога не пиша от телефон понеже ми е некомфортно, както и прочитайки някоя статийка на мижавото екранче не я осмислям по начина по който я възприемам четейки я на монитора. За снимки и да не говорим. Тук значение марката на телефонаняма. И най скъпите съм имал - все тая . Телефона си е пошибалка за мен. Но вече почвам наистина да се дразня от ужаса наречен андроид хром. Няма ad blocker за тоя браузер, няма опция да се експортнат пароли в друг браузер ( имам 167) Опитвах с някакви настройки указани по горе но нищо не става, или ако стане за малко после пак се скапва и всичко почва от начало. Ако знаете нещо платено пишете, ще си платя само и само да се отърва от тая напаст, която вече се разрастна до пандемия

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай

Пробвай от тук - https://adblockplus.org/
Цитирай

@росен2, влез в настройки и си промени dns. Трябва да го направиш така. Избираш личен DNS и пишеш: dns.adguard.com - пишеш без интервали.


Прикачени файлове Миниатюри
   

1916 
Цитирай

Тествай и blokada за проба.

 
Цитирай

(2020-11-25, 10:04:12)milss написа:  @росен2, влез в настройки и си промени dns. Трябва да го направиш така. Избираш личен DNS и пишеш: dns.adguard.com - пишеш без интервали.

Сработи !   Storstark Благодарности ! Това съм го опитвал мисля или нещо подобно преди, но след ъпдейти хард ресетвах винаги и ми се губеше нещо. Дано задържи  Big Grin !

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай

Колеги, в някои от сайтовете при мен в хрома опцията dns.adguard.com не спира рекламите. При вас как е? Имате ли подобни случаи?

 
Цитирай

@NoMaD, за кои сайтове става дума? Дай да ги пробвам и да споделя как е при мен.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

Опитай с comss например.

 
Цитирай

Потвърждавам, че рекламите са видими.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

Ползвайте стоковия браузър , а не скапания Хром.
Цитирай

(2022-03-16, 12:18:19)BisVal написа:  Ползвайте стоковия браузър , а не скапания Хром.
Ползваме точно стоковия бразузър, който в случая е "скапания Хром".

 
Цитирай

И на кой телефон е това ?

Ако е OnePlus , пробвай да инсталираш друг браузър с по-добра вградена защита.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)