Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S4 Mini умря, sim lock след смяна на дъно
#1

Здравейте, имам едно S4  Mini I9195 и малко преди да му изтече гаранцията, една сутрин докато беше на зарядно умря и не се включи повече.
Занесох го в магазина, от там го пращали на Самсунг, сменили дънна платка.
В магазина го тествах обаче не сложих сим карта, защото изглеждаше, че работи.
В къщи сложих сим карта и ми иска някакъв network unlock code.
Телефона по принцип е с френски ром на ориндж. Четох из XDA, пробвах да го отключа с *#0011# (сервизно меню, UMTS, debug, Phone control, netwrok lock) обаче ми липсва менюто PERSO SHA256 Off
С програмата на chainfire и руут пак не става.

Имате ли някакви идеи? В краен случай утре ще го нося в магазина да го оправят, но реших да се пробвам сам.

SGS 7 edge
Lenovo Yoga tab 3 10"
Цитирай
Аксесоари
#2

Най-добре отиди в магазина,за да ти го отключат с кода.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#3

Няма да можеш да го отключиш без пари и аз се пробвах Smile Носи им го да ти го оправят само си занули броячите да не се вижда, че си го рутвал.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#4

Колега можеш ли да пишеш дали са го оправили. Защото и аз имам един канадски който ми изписва същото.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)